2733
2734
عنوان

دم عیدی خیلی ناراحتم😔

527 بازدید | 30 پست

بچه ها امسال انگار همه چیز فرق داره اول ازون که اصلا برای خودم هیچی نخریدم و حتی یه جفت جوراب حالا این اصلا مهم نیست برام دو سه روزه عمه ی شوهرم اومده شوهرم اخلاقش خیلی عوض شده هر چی از دهنش در میاد میگه بهم جلوشون بهم میگه تو همش مایه ی دردسری خیلی ناراحت شدم خیلی ولی هیچی نگفتم گفتم دیگه باهات حرف نمیزنم گفت نزن به جهنم...نمیدونم چرا وقتی یکی میاد خونمون اخلاقش زمین تا اسمون عوض میشه خیلی دلم شکست تصمیم گرفتم عید هم شد نه باهاش حرف بزنم نه تبریک بگم که بیشتر ازین ها خارو ذلیل نشم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
احتمالا زوربهش میادخرج کنه ومهمونی بده دق دلشوسرتوخالی میکنه ناراحت نباش گلم اکثرمردهاهمینن

به‌من چه مهمونای خودشن عمه هاشن ولی نمیدونم چرا یکی میاد انقدر اخلاقش عوض میشه

2738

بچه ها جلوی خونوادش اگه حرفی بهتون زد با متانت جواب بدید منم شوهرم مثل شوهر شمتست اما جوابشو جلوی خونوادش میوم خواهرم یادم داد گفت از حقت دفاع کن نذار تو سری خورت کنه که بعدن بقیه هم اینکارو کنن

به‌من چه مهمونای خودشن عمه هاشن ولی نمیدونم چرا یکی میاد انقدر اخلاقش عوض میشه

میدونم عزیزم اما خب باورت میشه بابای منم اینجوره؟ یعنی خواهرخودش میادخونمون اونوقت حرفشوبه مامانم میزنه😐😐😐

بااحترام بایدبگم که یه سری ازمردها خوددرگیری دارن😐

بیخیال خواهرم ناراحت نباش .

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

منم اولین سالیه که هفت سین ندارم و تو شهر غریب تنهام. عزیزم با حرف نزدن خودت رو عذاب میدی که آخه. مردا واسشون سکوت زنا اهمیت نداره نمیفهمن چقدر اوضاع بد باشد بشه که یه زن سکوت کنه. چون خودشون تا یکم درگیری فکری داشته باشن سکوت میکنن. تو حرف نزنی فقط خودخوری میکنی اونم که فکر میکنه بهت باید فضا بده که تنها باشی تا حالت بهتر شه که همین خودش بیشتر تورو ناراحت میکنه. باهاش آروم حرف بزن و دلیل رفتارش رو سوال کن

بچه ها جلوی خونوادش اگه حرفی بهتون زد با متانت جواب بدید منم شوهرم مثل شوهر شمتست اما جوابشو جلوی خو ...

اصلا شکستم ...حتی دیگه نتونستم حرف بزنم بغض گلومو داره فشار میده گناه من چیهههههههه

میدونم عزیزم اما خب باورت میشه بابای منم اینجوره؟ یعنی خواهرخودش میادخونمون اونوقت حرفشوبه مامانم می ...

ما زنا چقدر بدبختیم...من حس میکنم واقعا بی زبونم چون وقتایی که باید از خودم دفاع کنم نمیتونم زبونم لال میشهههه

منم اولین سالیه که هفت سین ندارم و تو شهر غریب تنهام. عزیزم با حرف نزدن خودت رو عذاب میدی که آخه. مر ...

اصلا دیگه نمیخوام باهاش هم کلام شم چون بهم بی محلی میکنه

2706