2733
2734

نی نی سایتی های عزیز آشنایی با اینجا و شماها یکی از بهترین اتفاقای سال97بود واسم.

سالی که گذشت واسم پر از فراز و نشیب بود لحظات خوب و بد زیادی داشتم اما همیشه لحظاتی که اینجا بودم همه چیز رو فراموش میکردم . از صمیم قلب واسه تک تکتون بهترین آرزوها رو دارم امیدوارم تو سال جدید هرچی که از خدای مهربون میخواید بهتون بده . واستون سالی سرشار از  سلامتی، آرامش، پول پول و پول ، و ی دنیا دلخوشی آرزو میکنم. 

ممنون میشم شماهم با دلای مهربونتون واسم دعا کنید سال جدید به خواسته های قلبیم برسم . قرررررربونتون برم دوستای نازم سال نو پیشاپیش مبارک  

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

ممنون عزیزم از دعای قشنگت 

الهی واسه خودم سال جدید سالی باشه پر از سعادت خیرو برکت....دل خوشو و تن سالم....الهی تو سال جدید همه و همچنین شما به تک تک ارزو های قشنگتون برسین 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ممنون عزیزم از دعای قشنگت  الهی واسه خودم سال جدید سالی باشه پر از سعادت خیرو برکت....دل خوشو ...

ممنون عزیز دلم، همچنین شما و خانواده  

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.