2737
2734
عنوان

وای خدا بیچاره شدم

191 بازدید | 14 پست

آب فشارش فوق العاده پایین آب گرم ک اصن نیس...موهامو رنگ نکردم حمومم نرفتم دخترمو حموم نبردم وااای چ خاکی به سرم بریزم😣😣😣

دختر تابستانم ساده احساساتی گرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا شب خیلی وقت هست به این فکر کن موهاتو رنگ میکردی و آب قط میشد😐

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2738

رنگ کن يه تشت اب پر کن قبل اينکه حموم کني با اون حموم کن

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
رنگ کن يه تشت اب پر کن قبل اينکه حموم کني با اون حموم کن

کثیف کاری نمیشه چتد روز مثل کوزت هنش کارگری کردم قیافم مث بدبخ بیچاره ها شده خخخ

حالا شستن مو رنگ شده مگه چقدر آب میخواد یه کتری آب جوش کن با آب قاطی کن موهاتو رنگ کن و بشور بعدش فر ...

اره مگه همین کارو کنم

تا صبح خیلی وقت هست میتونی شب کاراتو بکنی چون فشار آب شبا زیاده.دخترتم که اگه بزرگه فردا حمومش گن اگ ...

خیلی کثیفیم جفتمون متاسفانه

کثیف کاری نمیشه چتد روز مثل کوزت هنش کارگری کردم قیافم مث بدبخ بیچاره ها شده خخخ

سعي کن اب بذاري باز که هي تشت پر شه ،اخرشم با جارو يا تي کفش بشور

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2706