2733
2739
عنوان

مامانای با تجربه در زمینه از شیر گرفتن بیاین باربیم 🤕😍

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 31 پست

اول اینکه شیرپاستوریزه که ازمغازه میگیری نجوشون کلسیمش ازبین میره فقط گرمش کنیکم بعدشم یکم صبورباش بزارگریه کن بچه باگریه چیزیش نمیشه منم پسرم فقط موقع شیرخوردن میخوابیدکه صبرزردزدم سینم دیگه سمتش نیومدالانم پشتشوماساژمیدم اروم میخوابه 

وای چه سخت من توی روزش موفق شدم اما شبو نه البته‌چون خواهر زاده م هست و دخترم بینهایت دوستش داره&nb ...

شبها اگر بیدار نمیشه و متوجه نمیشه بهش بدین تا یک مدت. اما اگر میفهمه، کم کنین کم کم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.