1147
1226
عنوان

مامانای با تجربه در زمینه از شیر گرفتن بیاین باربیم 🤕😍

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 31 پست
شیر مادر فرق داره خیلی بچه وابسته میشه. به نوازش عادتش بده در گوشش آروم حرف بزن پلکشو نوازش کن شاید ...

آره اگه میدونستم عمرا شیر میدادم بخدا روز خوش ندیدم

همه اینکارارو میکنم برلی شیر هم‌ترفند زیاد زدم اما خوشش نمیاد

دوغ و دوست داره اما شیر و نه

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
من دخترمو دو سال سه ماهگی از شیر گرفتم برا خوابودنش هم تا یکی دو هفته بغل میکردم و راه میبردم تا خو ...

منم راه بردم وای اصلا نمیموند تو بغل

شوهرم و مادرمم تلاش کردن اما نشد که نشد😓

آره اگه میدونستم عمرا شیر میدادم بخدا روز خوش ندیدم همه اینکارارو میکنم برلی شیر هم‌ترفند زیاد زدم ...

کاش یه جوری به شیشه عادتش بدی راحت شیرخشک بگیر هم خودت هم یاس راحت میشید. از این شیشه های اونت نچرال بگیر من پسرم داره مشابه سینه مادره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تخصصی ترین مرکز آموزش زبان کودک در غرب تهران Simia_international_academy تیکر تولد پسر عزیزم😍 خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن😊 

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

کاش یه جوری به شیشه عادتش بدی راحت شیرخشک بگیر هم خودت هم یاس راحت میشید. از این شیشه های اونت نچرال ...

داره از اونا چندتا مارک دیگه هم داره

فقط برای بیرون گاهی باهاشون اب میخوره

اما‌نگاه که میکنم یکمم از شیشه کم‌نشده عادت نکرد از اول وگرنه من خیلی تلاش کردم

شیر خشک هم اصلا دوست نداره

توی شیر هم بستنی ریختم اونم نه

خیلی بد غذا و بد.. به خودم رفته😓😓

چقدر خوبه شیر خشک دادی از اول

چیه شیر مادر با این سختیاش و بچه بعدش چقدر اذیت میشه

منم راه بردم وای اصلا نمیموند تو بغل شوهرم و مادرمم تلاش کردن اما نشد که نشد😓

اخی عزیزم😞

درکت میکنم مادر بودن خیلی سخته

من چند کیلو لاغر شدم بخاطر از شیر گرفتنش اصلا جون ندارم تمام نیروم گرفته شده

شما برا دخترتون شیر خشک بخر بهش بده بخوره یا با پستونک یا لیوان انشالله میخوره

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه😜😜😜
1156
اخی عزیزم😞 درکت میکنم مادر بودن خیلی سخته من چند کیلو لاغر شدم بخاطر از شیر گرفتنش اصلا جون ندارم ...

خیلی سخته وقتی شرایط بچه اینطور باشه

من پوست استخون شدم یه سره تو بغلم بود تا الان که یکسالشه نمیخوا کارمو بزرگش کنم اما هر کی میبینه میگه که خودتو کشتی به خاطر این بچه که وزنش خوب باشه

واقعا هم با اون رفلاکس شدیدش خیلی سخت بود

دوستان هر کسی تاپیکو دید و تجربه این مدلی داشت ممنون میشم برام‌پست بزاره و راهنماییم کنه بلکه نجات پیدا کنیم😍😍😍😍

داره از اونا چندتا مارک دیگه هم داره فقط برای بیرون گاهی باهاشون اب میخوره اما‌نگاه که میکنم یکمم ...

من خیلی دوس داشتم خودم شیر بدم ولی نداشتم و افسرده شدم رفتم دکتر گفت شیرخشک هم راحت تره هم غنی شدس لازم نیست پرهیز غذاییم  داشته باشی گفت اگه از نظر هزینه مشکلی نداری شیرخشک بده که فرق چندانی با شیر مادر نداره.

شما خودت از اولم ضعیف بودی الان بزار حسابی گرسنش بشه با شیشه بهش شیر بده یکم طعم دارش کن مثلا نبات بریز یا شیره قاطیش کن اگر بازم نخورد با لیوان آبمیوه خوری بهش شیر خشک گیگوز بده خوشمزس در کنارش به غذاش برس در درجه اول خودت باید سلامت و با انرژی باشی. تا آخر تعطیلاتم با کمک همسر و مادرت از شیر بگیرش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تخصصی ترین مرکز آموزش زبان کودک در غرب تهران Simia_international_academy تیکر تولد پسر عزیزم😍 خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن😊 
خیلی سخته وقتی شرایط بچه اینطور باشه من پوست استخون شدم یه سره تو بغلم بود تا الان که یکسالشه نمیخو ...

اره واقعا ادم داغون میشه😟

از شیر بگیرش به خودت برس خوب بخور که کمبود وزنت جبران بشه

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه😜😜😜
1233

اول اینکه شیرپاستوریزه که ازمغازه میگیری نجوشون کلسیمش ازبین میره فقط گرمش کنیکم بعدشم یکم صبورباش بزارگریه کن بچه باگریه چیزیش نمیشه منم پسرم فقط موقع شیرخوردن میخوابیدکه صبرزردزدم سینم دیگه سمتش نیومدالانم پشتشوماساژمیدم اروم میخوابه 

کاش توتقویم روزنامردداشتیم..تابشه به بعضیاتبریک بگیم
وای چه سخت من توی روزش موفق شدم اما شبو نه البته‌چون خواهر زاده م هست و دخترم بینهایت دوستش داره&nb ...

شبها اگر بیدار نمیشه و متوجه نمیشه بهش بدین تا یک مدت. اما اگر میفهمه، کم کنین کم کم