2726

ما الان ناهار خوردیم میخوام جمع کنم 

تی بکشم و بساط سبزی پلو ماهی شب و اماده کنم یک‌مقدار خورده کاری مونده کار خیلی خاصی دیگه ندارم برای بعد شام هم میرم حموم دیگه 

من پذیراییم مونده هنوز. حالم ندارم پاشم

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کار خاصی ندارم ی ی ساعت دیگه پاشم ظرفامو بشورم و ی جارو کنم و هفت سینمو بچینمو یکم خودارایی کنم😐و تمام 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من باید بخارشو بکشم و بالکن رو هم بشورم. که اگه بشه بندازم گردن شوهر!

موهامم سشوار بکشم

عصری بساطمونو جمع کنیم بریم خونه مامانم اینا. سال تحویل با هم باشیم ان شاالله

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

فقططططط هفت سین بچینم .برنج براشب بزارم و حمام😁

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ظرفای  ناهار رو بشورم ،شام بپزم بزارم کنار ،اشپزخوته رو تمیز کنم ،جارو کنم ،تی بکشم ،خرید دارم بیرون چندتا قلم ،هفت سین مرتب کنم،شام بخوریم ،ظرفاشو بشورم،😩

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

من دیشب همه کارام تموم بود حتی سفره هفت سینو چیدم اومدم دیدم وسط آشپزخونه آبه تا لوله ظرفشویی گرفته و آب میده 

شوهرم که اومد خونه بیچاره خسته و خورد درآوردش حالا اگه آشپزخونمو ببینید😭😭😭😭

2706