1147
648

ما الان ناهار خوردیم میخوام جمع کنم 

تی بکشم و بساط سبزی پلو ماهی شب و اماده کنم یک‌مقدار خورده کاری مونده کار خیلی خاصی دیگه ندارم برای بعد شام هم میرم حموم دیگه 

من پذیراییم مونده هنوز. حالم ندارم پاشم

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156

کار خاصی ندارم ی ی ساعت دیگه پاشم ظرفامو بشورم و ی جارو کنم و هفت سینمو بچینمو یکم خودارایی کنم😐و تمام 

میرین عمل میکنین معده تونو کوچیک میکنین؟🤔🤔😐😐 من میخوام یه کلیه مو اهدا کنم، یکم جا واسه بزرگوار باز شه...😑😑🤕🤕
8

فقططططط هفت سین بچینم .برنج براشب بزارم و حمام😁

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم فاطمه کوچولوم روسالم و صالح بهم برسون ...😍😍خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ظرفای  ناهار رو بشورم ،شام بپزم بزارم کنار ،اشپزخوته رو تمیز کنم ،جارو کنم ،تی بکشم ،خرید دارم بیرون چندتا قلم ،هفت سین مرتب کنم،شام بخوریم ،ظرفاشو بشورم،😩

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

من دیشب همه کارام تموم بود حتی سفره هفت سینو چیدم اومدم دیدم وسط آشپزخونه آبه تا لوله ظرفشویی گرفته و آب میده 

شوهرم که اومد خونه بیچاره خسته و خورد درآوردش حالا اگه آشپزخونمو ببینید😭😭😭😭

1179

نه من ارایشگاهم هم غذا مونده هم سفره هم خونه وای خاک عالم

‏این اتفاقایی که داره می افته نه ربطی به سال جدید داره نه به خدا ...همه ش نتیجه ی یه مشت ساخت و ساز غلط و اهمال کاریه بچه نباشید انقدر و شعر احساسی نگید !
1183