2737
2734
از اختلاف سنی راضی هستی؟  من ی خواستگار اینجوری دارم میترسم

اره خیلی راضیم

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اختلاف سنی راضی هستی؟  من ی خواستگار اینجوری دارم میترسم

به نظر من که خیلی هم مشکلساز نیست

بستگی داره آدم سازگاری باشی یا نه هم خوبه هم بد.

منم اختلاف سنیم زیاده

تیکر عروسیمه😍😍😍😍😍😍😍😍
2728
به نظر من که خیلی هم مشکلساز نیست بستگی داره آدم سازگاری باشی یا نه هم خوبه هم بد. منم اختلاف سنیم ...

نمیدونم والا 

ما ی جورایی همکاریم الان مثلا میاد میگه لاک زدیا..موهات یکم بزار تو یا کلی حرف اینجوری

م۲لا به من میگه فسقلی من بدم میاد

2738
خداروشکر خودتون هم خواستین یا سنتی بود؟؟  ببخشیدا  الان راجب تیپ‌و اینا مشکل ندارید؟زودی ...

من خودم از بچگیام شوهر سن بالا میخواستم

اوایل خیلی مشکلات داشتیم

ولی الان تیپ و اخلاق اونم شده مثل من

اصلا بچه دوست نداره

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
نمیدونم والا  ما ی جورایی همکاریم الان مثلا میاد میگه لاک زدیا..موهات یکم بزار تو یا کلی حرف ا ...

به منم شوهرم اوایلش خیلیییییی گیر میداد

ولی الان آزادم گذاشته، هر چی دوست دارم میپوشم و هر آرایشی که دوست داشته باشم انجام میدم

اوایلش که میگفت فقط چادر ، ارایش هم بی ارایش😐

کم کم راش انداختم

چه زیاد😐😐😐

سن بالاتر از اینم میخواستم گیرم نیومد

در حد فرامرز صدیق😍

پس خودت زرنگ بودی من از این زرنگیا ندارم متاسفانه

اره 

مثلا در مورد ارایش، قبول نمیکرد بیرون

شروع کردم تو خونه ارایش، اینقدر واسش ارایش میکردم که واسش عادی شد، الان بخوایم بریم بیرون خودش میگه برو زود آرایش کن بریم

یا وقتی بیرونیم چیزی میخورم میگه حواست باشه رژت پاک نشه

2706