1177
648
عنوان

برنامتون از الان تا سال تحویل چیه؟😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 74 پست

وای چه روز خوبی😍😍😍😍😍ذوق کردم😍😍😍😍بچها سبزی پلوتونو چجوری درست میکنید چرب و خوشمزه بشه؟

‏این اتفاقایی که داره می افته نه ربطی به سال جدید داره نه به خدا ...همه ش نتیجه ی یه مشت ساخت و ساز غلط و اهمال کاریه بچه نباشید انقدر و شعر احساسی نگید !

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

وای چه روز خوبی😍😍😍😍😍ذوق کردم😍😍😍😍بچها سبزی پلوتونو چجوری درست میکنید چرب و خوشمزه بشه؟

کامنتها خیلی حس خوبی میدن😊

(برایش نجنگیدم این واژه را به گذشته سپردم)میخام زندگی جدیدیو شروع کنم بعداز هفت سال و برای تقدیری که خدا برام رقم زده بجنگم...همسرم دوستت دارم.
1156
اگر هرچیزیو که استفاده میکنین بذارین سرجاش اصلا اینطور نمیشه 

متاسفانه شوهرم خیلی کثیف و شلختس ظاهرش نه ها

مثلا یه لباس میخواد بپوشه ده تا میکشه بیرون یکی دوتاشو امتحان میکنه بقیش میمونه رو تخت جمع نمیکنه 

من هرروز یه کوه لباس از رو تخت جمع میکنم که شاید ۲۰ دیقه طول میکشه از بس بهم میریزه 

متاسفانه شوهرم خیلی کثیف و شلختس ظاهرش نه ها مثلا یه لباس میخواد بپوشه ده تا میکشه بیرون یکی دوتاشو ...

هووووف خیلی بده

(برایش نجنگیدم این واژه را به گذشته سپردم)میخام زندگی جدیدیو شروع کنم بعداز هفت سال و برای تقدیری که خدا برام رقم زده بجنگم...همسرم دوستت دارم.
8
باور کنید از هفت صبح یه سر کار کردم الان اومدم چایی بخورم بچه هامم خوابوندم بیدار شن دوباره برم

من سه روزه از ۹ صبح تااخر شب ولی شیرینه بنظرم😊

منم برم حموم فقط  دیگه مجردیه دیگه کار خاصی نداریم ک:/

خیلی هم خوب

یکی دو ساعت دیگه راه بیفتم برم خوزستان، سال تحویل پیش مامان بزرگم باشم😍😍

انشاالله

1167
من سه روزه از ۹ صبح تااخر شب ولی شیرینه بنظرم😊

اگه بچه ها ادیت نمیکردن منم خانمی حرفی نداشتم بچه هام نمیذارن میام یه کاری کنم میگن مامان ما گرسنمونه دوباره غذا میدم تشنشونه دوباره اب دستشویی دارن دوباره صد تا کار دیگه میگن

منم بخوابم بعد برم حموم موهامو سشوار بکشم ماسک بذارم رو مو و صورتم لباسامو چک کنم اگه اتو میخواد بعد میوه رو شستم چیدم با شوهرم بریم خرید خاک گلدونا رو هم شوهرم عوض کنه ابروهامم رنگ کنم همه کارا رو کردم آخر شب بریم خونه پدرشوهرم

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”

ما کارامونو کردیم حسابی خوابیدیم شب تا دیروقت بیدار میمونیم خسته نشیم‌...

بعدشم میخوام برم غذا بگیرم واسه شام

بعد برم حموم بعدم موهامو اتو بکشم و لاک بزنم و ارایش و خوشمل کنم😁😁

لباس قشنگامو بپوشم برم پیش عشقم با هم بریم خونه مامان جونم اینا🤗🤗🤗😘😘

عه راستی قبلش باید روبان قرمزم بخرم واسه دور سبزه😁

تو مثل من رویاتو میبافی💕با دست من موهاتو میبافی(:💕

من که خسته خسته ام از صبح تا حالا ننشستم الان دراز کشیدم شوهرم مشت ومالم داده از خستگی 😁الانم میخوام جمع کنم با مامانم بریم بیرون.از اون ور بیام برم حموم☺

یا امام زمان کمکم کن به خواسته دلم برسم؛ میشه یه صلوات واسه رسیدن به خواستم بفرستیت   
1190