1147
44

من خونروز از دیروز تاالان تمیز کردم و برق انداختم😁😎

وسایل پذیرایی و اماده کردم و یه حموم حسابی بادخترم رفتم 

فقط مونده لباسای لباسشویی و پهن کنم و یه دور دیگه بندازم و زباله و بندازم بیرون و کارای خونه خلاص 😎😎

الانم خوشگل کنیمو اماده بشیم کادو پدرمو ببرم بعدم بیام خونه مادرشوهرم کمکش چون شام همه ما ۵ جاری اونجاییم😁😁دیگه نمیدونم برای سال تحویل بیایم خونه یا بمونیم خونه پدر شوهرجان

شمادرچه حالین 

(برایش نجنگیدم این واژه را به گذشته سپردم)میخام زندگی جدیدیو شروع کنم بعداز هفت سال و برای تقدیری که خدا برام رقم زده بجنگم...همسرم دوستت دارم.

البته شوهرم بیدار بشه بعد بریم..

(برایش نجنگیدم این واژه را به گذشته سپردم)میخام زندگی جدیدیو شروع کنم بعداز هفت سال و برای تقدیری که خدا برام رقم زده بجنگم...همسرم دوستت دارم.

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

سماق و سنجد بخرم برای هفتسین.... لاک که ریختم رو فرش پاک کنم😭😭 برم حمام

لاک ریختی روی فرش چطور میخای پاک کنی 😱

1156

در حال خونه تکونی. دیگه آخراشه. فقط جمع و جور کردن مونده و جارو برقی آخرش

اسلام به ذات خود ندارد عیبی💖هر عیب که هست از مسلمانی ماست😢                                             اللهم عجل لولیک الفرج🙏🙏🙏
در حال اتمام کارها....

خسته نباشی😊

8

من ارایشگاهم اومدم موهامو رنگ کنم رنگ ناخنمو عوض کنم اصلاح کنم

‏این اتفاقایی که داره می افته نه ربطی به سال جدید داره نه به خدا ...همه ش نتیجه ی یه مشت ساخت و ساز غلط و اهمال کاریه بچه نباشید انقدر و شعر احساسی نگید !
دع کنید خونه تکونی منم تموم شه

تموم میشه😊

كلي كار دارم

حمام بايد برم دو تا بچه هامو بشورم

شام درست كنم

وخيلي چيز هاي ديگه

مشکل آب که رفع شد😑 مواظب درخت ها باشید با قطع درخت ها مشکل سیل و آلودگی داریم با قطع ریه های زمین ایران رو نابود می کنیم .بیایم با طبیعت مهربان باشیم زباله نریزیم درخت بکاریم 😍
1167
من ارایشگاهم اومدم موهامو رنگ کنم رنگ ناخنمو عوض کنم اصلاح کنم

مبارک😋😋

چه برنامه باحالی.منم دیشب خونه رو تمیز کردم ولی دوتا بچه هام کاری کردن انگار خونه تکونی دارم میکنم .شب کادو پدرشوهرمو می‌بریم دیشبم واسه پدر خودم بردم.بعدش برمیگردیم اگه نخوابیم تا لحظه تحویل.الان خونمون خیللیی شلوغه پسرم ی شیشه تو آشپزخونه شکست خرده هاش همه جا رفته

من میخوام برم حموم بیام بخوابم😂😂😂🙈

❄️زمستون زده این رابطه رو اما،نمیریم و نشستیم وسط سرما،تموم میشه یه روز صبر یکی از ما...میره❄️دلت خیلی نبود از اولش با من،چقد فاصله بود از دل تو تا من،دیگه اخرشه یا تو برو یا من...دیرررره🖤
1178