2726
عنوان

اخ تو دهنم ی چیزی دراومده کمک

88 بازدید | 9 پست

بچه ها روی قسمت کامم ی چیز مثله جوش زیر پوستی دراومده ک خیلی درد میکنه

نمیدونم چکارش کنم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفت زده،گرمی خوردی

یکم رب انار بزن بهتر میشه

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2728
کامت سوخته.احتمالا چیزداغی خوردی...درست میشه

فک کنم گرمی زیاد خوردم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
عسل و زردچوپه رو با گوش پاکن بمال بهش

توش چرکه؟

توش چرکه؟

نه آفته ....جوشهای داخل دهانی معمولا سفید و دردناکن عسل و زردچوبه التیام بخشن بذار چند دقیقه بمونه زبون نزن

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
نه آفته ....جوشهای داخل دهانی معمولا سفید و دردناکن عسل و زردچوبه التیام بخشن بذار چند دقیقه بمونه ز ...

این سفید نی قرمزه