2737
2734
عنوان

کیا مثله منن😣😣😣

155 بازدید | 18 پست

وقتی ماپانو بابام دعواشون میشه زندگیمون سیاهه با اینکه ازدواج کردم ولی رو من تاثیر میزاره بابام خیلی بد اخلاقه همش نگران مامانمم دلم نمیخاد الان عید پاشم برم همش کله زندگی با ترسو لرز گذشت اخه چرااا

اگر پاداشا بودم شک نکن صدای خنده ات را سرود ملی میکردم مادررررررر😚😚😚

وای چه بد درکت میکنم

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•

اختلاف پدر و مادرتون  نباید رو زندگی مشترک شما اثر بذاره

ب جاش سعی کنید  گره ای  از گره های  اعضای خانواده تون  باز کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اختلاف پدر و مادرتون  نباید رو زندگی مشترک شما اثر بذاره ب جاش سعی کنید  گره ای  از ...

چطوری وقتی بابام حرف حالیش نمیشه فقط داد داد زدن جونی مجردیامو هپینطوری تباه شد

پدر و مادر شوهرم اینجورین  الانم میخوایم بریم سفر مطمئنم اونجا زهرمارمون میکنن

اصلا دلم میخاد بمیرم نبینم این صحنه هارو خب چطور یه ادم میتونه ۵۰سال فقط حرف خودشو بشنوه نه کسه دیگه ایو بابام برام واقعا یه معماست

2738

میفهمم چی میگی.خانواده همسرمنم باهم حرف نمیزنن تقریبا ده سالیه طلاق عاطفی گرفتن هرجا باشیم زهرمارمون میشه شوهرم میگه من کاری ندارم ولی خب روش تاثیر میذاره بالاخره پدرومادرشن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
عزیزم درک میکنم شوهر منم همیشه از دستشون میناله 

هیییی انگیزه برام نمونده گاهی میگم کاش بتونم یبار دهن بابامو ببندم با دستو پاشو همه حرفامو بهش بزنم بعد بازش کنم

خب مشکلشون چیه مالیه یا اخلاقی

اصلا از بدو تولدم هیچ سازگاری باهم نداشتن چه مالی چه اخلاقی 

میفهمم چی میگی.خانواده همسرمنم باهم حرف نمیزنن تقریبا ده سالیه طلاق عاطفی گرفتن هرجا باشیم زهرمارمون ...

دقیقا

من که فقط تو. این چند. سال که از. خدا عمر گرفتم

این فهمیدم که ادمی که از. اول نفهمه چه جوری باید. زندگی کنه و. باهم بسازه تا عمر. دارن نمیفهمه

و فقط بچه ها عقده ای و. بدبخت میشن این وسط

دایم هم تو. سرشون میزنن که ما به خاطر شما زندگی کردیم حالا شما باید. دشت یکی از ما باشید

و کمک کنید

همش هم درد دلاشون باید. گوش کنی 

خاطرات هم که دیگه هیچی ۳۰۰ بار. هرکدوم تعریف میکنن که کی چه کار. کرد کی نکرد

2706