2733
2734
عنوان

بچه ها نطرتون چیه راجب زایمان

62 بازدید | 6 پست

من دوروز پیش رفتم دکتر که دهانه رحمموتحریک کرد

دیروزم دکتر گفت دهانت نازک شده از دیروز دردای شدید پریودی دارم بنظرتون کی زایمان میکنم دردا میگیره ول میکنه

سلام

ان شاءالله تا فردا شب یا پس فردا صبح

دعا یادتون نره مخصوصا فرج آقامون

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقت کن ببین چند دقیقه ۲ باره من ۴ دقیقه ۱ بار شد رفتم بیمارستان گفت بستری شو ۴ سانت بودم ۳ساعته فول شدم اما بچم کشید بالا اورژانسی سز شدم 

هنوز ب زایمانت خیلی مونده فک کنم پیاده روی رو زیاد کن ورزش توپ و دوش آب گرم معجزه کرد واسه من

خدایا معجزه ات رو به سلامت بزار توی بغلم🙏👪
2731

بچهها میشه بگین انقباض دقیقا چجوریه؟

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین ....