2726
عنوان

اخلاقتون در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 49 پست
من ۳ماه اول ب خاطر استرس اینجور بودم بیشتر افسرده بودم البته چون ویار داشتم لاغر شده بودم پای چشمام ...

من حس خیلی بدی دارممم نمیتونم مثل قبل پر انرژی باشم همش درد خفیف دارم شکمم ورم کرده اشتها صفر حالت تهوع هم همش دارم شوهرمم هنوز درک نمیکنه من همون آدم قبلی نیستمم😭😭😭😞😞😞

الان چی بچه تو دوست داری منم هیچ حسی به بچه ندارم میگم وقتی بدنیا بیاد چیکار کنم

عزیزم سقط شد!

اما الان خیلی دلم واسش تنگ‌ میشه😕

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم زود عصبانی میشم معدمم درد میکنه 

خیلی بدهههه من باید یه چیزی بزنم بشکنم تا آروم بشمم خداروشکر خیلی کنترل میکنم و چیزای نشکن مثل لباس و ...پرت میکنم یا تهش درو محکم میکوبمم روی صدا روی بو خیلی حساس شدم بیشتر عصبی بودنمم بخاطره شکم دردمه یا همش بهم ریخته ام حال ندارم یکم بخندم یکم مرتب باشم😭😭

2728
من ب شدتتتتتت عصبی و داغون بودم! ب حدی ک میخواستم همه رو‌جر بدم😐 از شوهرم ک متنفر‌ بودم!!! همش‌ غ ...

واییی خدااا من دقیقا همینم ولی حز گزینه آخری خب چیکار کردی؟؟

عزیزم سقط شد! اما الان خیلی دلم واسش تنگ‌ میشه😕

وای ببخشید به یادت اوردم انشالله دفه بعد صحیحو سالم بیاد بغلت 

خدایا مواظب نی نی جونم باش صحیح سالم بگیرمش بغلم   
من حس خیلی بدی دارممم نمیتونم مثل قبل پر انرژی باشم همش درد خفیف دارم شکمم ورم کرده اشتها صفر حالت ت ...

این حس طبیعیه من ک هلاک بودم با ویار وای وای فقط و فقط لیمو میخوردم و نارنج 

اینقد گریه میکردم واسه شرایطم ولی ۳ماه دوم انرژیت برمیگرده ب حدی اکتیو میشی ک باور نکردنیه ولی باز ۳ماخ سوم باطریت خالی میشه😂

خدایا معجزه ات رو به سلامت بزار توی بغلم🙏👪
هیچ فرقی نکردم نمیدونم شایدم فرق کردم نذاشتن حالیم بشه😁 آخر هفته ها خونه مادرشوهرم مجبور بودم کلی ...

واایی من نمیتونم یه بشقاب بردارم کلافه ام دلم میخواد موهامو بکنمممم یه تنفنگ داشتم همه اطرافیانمو میکشتم🤦‍♀️🤦‍♀️🗡البته استراحت مطلقم یه مسافرت نمیتونم برم

من دل نازک شده بودم....هر کسی یک جوری است بعدش هم افسردگی بعد از زایمان داشتم

واایی هیچ تلاشی نکردی؟؟راهکار بدید یکم اخلاقم بهتر بشههه چیکارا کنم آخهه دارم دیوونه میشمم

من قهر میکنم الکی اون بیچاره چیزی نمیگه بعد خودم فکر میکنم واقعا چرا قهر کردم بعدش میشینم گریه میکنم ...

خوبه باز قبول میکنی من اصلا کوتاه نمیام همشم واسم جدیههه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😭😭😭

من که سرما خوردم شدید دارم میمیرم این سرماخوردگی به ویارم اضافه شده ضعف دارم نمیتونم غذا بخورم  ...

واییی خدااا خیلی بدهههه من که دارم دیوونه میشممم😭😭😭همش دلم میخواد گریه کنمم

خیلی بدهههه من باید یه چیزی بزنم بشکنم تا آروم بشمم خداروشکر خیلی کنترل میکنم و چیزای نشکن مثل لباس ...

هفته چندمی من پنج هفتمه اولاشه بعدش نمیدونم چی میشه

خدایا مواظب نی نی جونم باش صحیح سالم بگیرمش بغلم   
واایی من نمیتونم یه بشقاب بردارم کلافه ام دلم میخواد موهامو بکنمممم یه تنفنگ داشتم همه اطرافیانمو می ...

هیچوقت یادم نمیره چقدر اذیت شدم

برا بعدی برنامه ها دارم،دیگه خریت نمیکنم😁

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

من از مادرشوهرم شدید متنفرم بودم شدید ها.یه حرف کوچیک میزد میومدم طبقه پایین خونه خودمون کلی گریه میکردم ولی واقعا خیلیم اذیتم میکرد میرفت خونه خواهراش یه هفته نمیومد همه کارای پدرشوهر مریضم و برادر شوهرامو میزاشت من انجام بدم ولی خودش وقتی دخترش حامله بودمیرفت کمکش میکرد منم حرصم میگرفت ‌کلی گریه میکردم

2706