2703
2553
عنوان

اخلاقتون در بارداری

404 بازدید | 49 پست

دوستان بیاین بگید تو بارداری اخلاقتون چطوری بوده؟

من که خیلی تند خو شدم همش داد میزنم ناراحتم گریه میکنم بشدت عصبی ام کلافه ام هستم

دلمم درد بگیره اشتهام هم نداشته باشم و...کلا درد جسمی بدترم میشمم نمیتونمم کنترلش کنم

شکمم ورم داره غذا هیچی نمیتونم بخورم از بو ها بدم میاد دیوونه شدم همسری هم درکم نمیکنه گاهی حتی لجم میکنه باهام😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من ۳ماه اول ب خاطر استرس اینجور بودم بیشتر افسرده بودم البته چون ویار داشتم لاغر شده بودم پای چشمام گود شده بود موهام ریشه زده بود فک میکردم زشت شدم واسه همین داغون بودم اما وقتی واسه بار اول پسرم رو دیدم گفتم اینا همه واسه این تیله کوچولوئه و عاشق این تغییراتم شدم سوهرمم خیلی بهم کمک کرد البته واسه عوض شدن حالم

خدایا معجزه ات رو به سلامت بزار توی بغلم🙏👪

من ب شدتتتتتت عصبی و داغون بودم!

ب حدی ک میخواستم همه رو‌جر بدم😐

از شوهرم ک متنفر‌ بودم!!! همش‌ غم و گریه داشتم

ب بچمم حسی نداشتم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2714

هیچ فرقی نکردم

نمیدونم شایدم فرق کردم نذاشتن حالیم بشه😁

آخر هفته ها خونه مادرشوهرم مجبور بودم کلی کار کنم چه میخواس خوب باشم یا بد،هیچی حالیم نشد😁

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
من ب شدتتتتتت عصبی و داغون بودم! ب حدی ک میخواستم همه رو‌جر بدم😐 از شوهرم ک متنفر‌ بودم!!! همش‌ غ ...

الان چی بچه تو دوست داری منم هیچ حسی به بچه ندارم میگم وقتی بدنیا بیاد چیکار کنم

خدایا مواظب نی نی جونم باش صحیح سالم بگیرمش بغلم   
وای منم هفته ششم..دقیقا اینجوریم..ویار شدید دارم..از همه چی حالم بهم میخوره..غذا هم نمیتونم درست کنم ...

من هفته ۹ام خیلی عصبی شدممم انگار دارم افسردگی میگیرمم😭

یه چیز کوچیکو ده برابرش میکنم خیلییی ناراحتممم😭😭

من قهر میکنم الکی اون بیچاره چیزی نمیگه بعد خودم فکر میکنم واقعا چرا قهر کردم بعدش میشینم گریه میکنم بعد میرم شوهرم بوسش میکنم بغلش میکنم 

اون فقط بهم میخنده میگه اشکال نداره عادیه😐😁

❤یه صلوات برای سلامتی کوچولوهام بفرستید❤
2706