2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشات قشنگه عزیزم اینا مال پارسال بودن امسال با رنگ اکرلیک  رنگشون کردم

افرررین 😍❤انشالا سال خوبی باشه برات همیشه و همیشه با عشق فراوووووون کنار خانوادت باشی

2728
این مدل درختچه ها خیلی باحالن چ خوب کردی گرفتی ازینا

مرسی عزیزم خودم دوس داشتم شکل مزرعه بچینم که سبزه هام خوب درنیومدن دیگه با همین چیزایی که تو خونه بود اینو درستش کردم نتونستم برم بازار

آااااامد بهار جان ها😍😍😍😍و اینک حکومت فروردینیا😍😍😍😍👑👑👑👑👑
مرسی عزیزم خودم دوس داشتم شکل مزرعه بچینم که سبزه هام خوب درنیومدن دیگه با همین چیزایی که تو خونه بو ...

خیلی هم عالی عزیزم شیک شده واقعا مبارکت باشه 💋

من نشنیده بودم قبل تحویل سال سفره نندازن بخاطر بدشگونی

فکر کنم منظورش این بود که عکس رو نمیذاره قبل از تحویل سال وگرنه خود سفره که اصلش مال لحظه تحویل ساله و قبلش باید چیده بشه😀

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد

بچه ها مبارک همتون باشه، سفره هاتون خوشگله. الهی دلتون خوش باشه همگی.

من که تازه قراره بساط جمع کنم یه سفر 4 ساعته داشته باشیم برسیم خونه پدر شوهرم و اونجا سفره رو آماده کنم. 

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
فکر کنم منظورش این بود که عکس رو نمیذاره قبل از تحویل سال وگرنه خود سفره که اصلش مال لحظه تحویل ساله ...

اهااا یس یس منظورشون همین بوده ماهم ک همه چشمامون شوره 😋😜😜

2706