2726
عنوان

تولدمه بعد شوهرم بهم یه

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 47 پست

مهربونی_رُ_پولی_نکنیم#  

-واسه کل امضاهام استدلال دارم:)  All of us , will residences to HELL:) There isn’t any PARADISE +نیست در دیده ما منزلتی ،دنیارا :) ما نبینیم کسی را که نبیند،مارا :) #گریویتی:) -وقتی سطح شعورت بالاست، با سطح پایین تر از خودت ست نکن:) +حسی 🥀که به عشق 🚨دارم ، توی رانندگی 🚘ارضام مکنع 🏎:)  -من بازیامو بچگیام کردم ،میای سمت من جدی باش!  +تو صادق باش💛-شاید☘️ یه نویسنده📗:)+آماده 🐋باش هرچیزی رو که داری 🦈درعرض ۳ 🐟ثانیه ،تخلیه کنی:) -نیمه🎆نقاش🔮+ملیس جان، همش ۱ ثانیه نیست که داری زندگی میکنی:) -نه از رومم :) نه از زنگم :) همان #بیرنگ بیرنگم :)) hayat Geçer ve Gecenin sonu biter Beyaz güne «دنیا داره می رونه :) رو صندلی عقبیم :) » (تو فقط سارق نباش:) قول میدم وسط بهشت ساکن شی) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای شوهر منم بهم شش میلیون پول داده گفته عزیزم برو هر چی دله خودته بخر شوهر تو چک بهت داده؟؟؟؟  

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2728
وا خوبه ک  ۵و ۵۰۰ پول کمه؟؟؟؟دیگه میخوای چی بده بنده خدا خیلیا اصلا یه تبریک هم بهشون نمیگه ش ...

منکه تا بحال شوهرم یه تبریک خشک و خالی نگفته اصلا نمیدونه چه روزی تولدمه برام دیگه عادی شده خودمم تولدم یادم میره دبگه خخخخ

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

خب حتما دوست داشته یه چیزی بخره یا پول رو نقدا بهت بده خودت بخری  ولی فعلا تو دستشپول نبوده برای همین برای اردیبهشت چک داده ناراحت نباش ازش تشکر کن

برای حل مشکلم دعام کنید و صلوات بفرستین برام ممنونم و حق نگهدارتون باشه

چرا نمیخوای؟ هرچی که دوست داری بهش بگو البته نه الان مثلا یه بار بگو اینقد دلم میخواد یه مثلا دستبند کادو بگیرم یا سال یا زوسری نمیدونم هرچی که خودت دوست داری ول به نظر من پول از همه چی بهتره میتونی بری با سلیقه خودت اونچیزی که دوست داری بخری 

من دلم کادو میخواد اونم یواشکی

خوب بهش بگو 

مردا بلد نیستن معمولا این چیزارو 

من خودم عقد بودم به شوهرم گفتم من پول دوست دارم ب جای کادو بهم پول بده هر وقت مناسبتی بود دیگه الان ۷ سال میگذره یادش مونده

خدایا معجزه ات رو به سلامت بزار توی بغلم🙏👪
من نفهمیدم چک پنج تومنی مال خودت شد یا حق السکوت بود😃

برای خودمه ماله مشتریاشه داد که طلا الان نخرم اون وقت بخرم امیدواره هنوز به پایین اومدن

پسرم ❤❤😍😍😘😘
منکه تا بحال شوهرم یه تبریک خشک و خالی نگفته اصلا نمیدونه چه روزی تولدمه برام دیگه عادی شده خودمم تو ...

آره بابا منم اینقد دیدم 😂😂

خدایا معجزه ات رو به سلامت بزار توی بغلم🙏👪
چرا نمیخوای؟ هرچی که دوست داری بهش بگو البته نه الان مثلا یه بار بگو اینقد دلم میخواد یه مثلا دستبند ...

ببین خیلی طلا دارم ولی بانکه شوهرمم میترسه این قیمتها برام بخره همش پولشو میده بدم میاد

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2706