1147
44
عنوان

تولدمه بعد شوهرم بهم یه

734 بازدید | 48 پست

چک ۵ تومنی کادو داد 😑😑که ماله آخره اردیبهشته و گفت روزی که مامانت اینا هم میان که تولد بگیریم ۵۰۰ میدم بهت😐😐این چه طور کادو دادنه چطکری حالیش کنم !!که اینجوری نمیخوام!!

خدا کنه امسال به آرزوهام برسم

خوب هست که

فقط 47 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🔖🚫🚫🚫🚫دوست گلم اگه بیشتر از یه ساعت در سایت بودم لطفا بهم تذکر بده🚫🚫🚫🚫                   با چشمات دنیا رو دیدم حتی من فردا رو دیدم توی قلب قطره بودن با تو من دریا رو دیدم🥀

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
8

منم متنفرم که پول بهم کادو بدن ، ی کادوی پنج هزار تومنی برام ارزشش خیلی بیشتر از 500هزارتومنه. 

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
وا خوبه ک  ۵و ۵۰۰ پول کمه؟؟؟؟دیگه میخوای چی بده بنده خدا خیلیا اصلا یه تبریک هم بهشون نمیگه ش ...

من دلم کادو میخواد اونم یواشکی

خدا کنه امسال به آرزوهام برسم
1184

مهربونی_رُ_پولی_نکنیم#  

-واسه کل امضاهام استدلال دارم:)  All of us , will residences to HELL:) There isn’t any PARADISE +نیست در دیده ما منزلتی ،دنیارا :) ما نبینیم کسی را که نبیند،مارا :) #گریویتی:) -وقتی سطح شعورت بالاست، با سطح پایین تر از خودت ست نکن:) +حسی 🥀که به عشق 🚨دارم ، توی رانندگی 🚘ارضام مکنع 🏎:)  -من بازیامو بچگیام کردم ،میای سمت من جدی باش!  +تو صادق باش💛-شاید☘️ یه نویسنده📗:)+آماده 🐋باش هرچیزی رو که داری 🦈درعرض ۳ 🐟ثانیه ،تخلیه کنی:) -نیمه🎆نقاش🔮+ملیس جان، همش ۱ ثانیه نیست که داری زندگی میکنی:) -نه از رومم :) نه از زنگم :) همان #بیرنگ بیرنگم :)) hayat Geçer ve Gecenin sonu biter Beyaz güne «دنیا داره می رونه :) رو صندلی عقبیم :) » (تو فقط سارق نباش:) قول میدم وسط بهشت ساکن شی) 

وای شوهر منم بهم شش میلیون پول داده گفته عزیزم برو هر چی دله خودته بخر شوهر تو چک بهت داده؟؟؟؟  

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسرم 20آبان   
1190