2733
2734
عنوان

برای لازانیا حتما باید ماکارونی ورقه ای باشه؟؟ من یه فکری کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😁 انقد غذای من دراوردی زیاد شده گفتم منم یه ایده بدم 😂منگه کوکوش پنیرپیتزا داره ؟!

اره پنیر داره  فقط تخم مرغت بزنی تنگش خوده جنس میشه

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2731
🤣😂🤣 دارم اقتصادی فکر میکنم 

😑😀

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
خشک نی؟ 🤔🤔 یه چی باشه از گلو بره پایین

ما که میخوریم 

چرا خشک میشه یکم

2738

با سیب زمینی میشه درست کنی ورقه ورقه کنی مواد لازانیا بزنی ولی ایکنه شما گفتی ماکارونیه دیگه لازانیا نیست 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706