2726
عنوان

باردارا بیاید نگرانم

144 بازدید | 22 پست

سلام دوستای گلم سه شب پیش به خونریزی افتادم که صبحش رفتم دکتر و سونو داد گفت باید وضعیت جنینت مشخص بشه به خاطر خونریزی. شکر خدا مشکلی نبود و قلب و همه چیز سالم بود تا شب اون روز لکه بینی داشتم از شیاف پروژسترون استفاده کردم حالا دو روزه که دیگه لکه ایی نمیبینم اما نگران کوچولوم هستم احتمال داره چند روز بعد از خونریزی مشکلی برای جنین پیش بیاد؟

بسپار به خدا خودش خوب درست میکنه خدای دانه های انار🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه اصلا من خواهرم دو سه بار اینطوری سد جنین سالمه احتمالا باید استراحت کنی عزیزم ،هفته چند هستی و طو ...

هفت هفته وسه روز

طول سیروکس هم ۴۳م.م هست

استراحت میکنم اما از خونریزی اونشب نگرانم

اگه قطع شده لکه بینی خیالت راحت باشه که سالمه لخته که دفع نکردی؟یا درد شدید؟

نه لخته ندیدم اصلا فرداش هم سونو دادم جنین سالم بودو قلبش میزد

ببین عزیزم شیاف هاتو مرتب استفاده کن و استراحت مطلق داشته باش 

کار نکن به خودت فشار نیار تا چند وقت بگذره و خون ریزی قطع شه خیالت راحت تر شه 

منم اوایل چون کار سنگین انجام داده بودمو بدون این ک بدونم با کفش پاشنه دار راه زیاد رفتم

لک بینی افتادم 

ولی استراحت کردمو خودمو تقویت کردم چیزای مقوی خوردم شکر خدا الان اواسط ماه هشتم همه چیم خوبه 😊

به خدا توکل کن

یه صلوات برای منو همسرمو دخترم می فرستید😊     یه دخمل دارم شاه نداره /‌صورتی داره ماه نداره💃💃خدایا بهم صبر بده تا دوران بارداری رو راحت بگذرونمو زایمان آسونی داشته باشم نی نی مو سالم بذار بقلمو کمکم کن تا بهترررررین مادر دنیا باشم مرسی خدا جونم👆🙌  من می تونمممم💪
ببین عزیزم شیاف هاتو مرتب استفاده کن و استراحت مطلق داشته باش  کار نکن به خودت فشار نیار تا چن ...

دکترم فقط ۵تا شیاف داده خودم میتونم بدون تجویز باز استفاده کنم؟

2706