2726

سلام

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
الان کجایی با در نظر گرفتن ترافیک برو .  هفت تیر. نازی آباد امامزاده حسن

مهرابادم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه دیر به فکر افتادی 

اوهوم چ کنم وقت نشد

سلام وقتتون بخیر.  هفت تیر مانتوهای شیکی داره؛ البته قیمت ها اونجا، نسبت به مکان های دیگه کمی ...

عه گرونه

قیمت مناسب و شیک کجا برم؟

عه گرونه قیمت مناسب و شیک کجا برم؟

اگر مانتوی شیک میخوای باید هزینه کنی گلی. من مکان قیمت پایین و شیک و جنس خوب سراغ ندارم. 

خودم امسال از هفت تیر خریدم؛ تنوع اجناسش عالی بود. با توجه به شرایط اقتصادی الان، اگر میخوای قیمت مناسب برات در بیاد و همچنین شیک و عالی باشه، اگر خیاطی بلدی برای خودت بدوز. 

کدوم مهرآباد سمت حکیمیه؟

مهراباد جنوبی

اگر مانتوی شیک میخوای باید هزینه کنی گلی. من مکان قیمت پایین و شیک و جنس خوب سراغ ندارم.  خودم ...

کثلا قیمتاش در چ حده

مبارکتون باشه

2706