2737
2734

هرکس قهره

دلش شکسته

یا نه حالش خوبه

هر جوری هستید، بدونید دید و بازدید کینه ها را کم میکنه

بیاین خوبی های همسران و خانواده ها شون و هر کیه دیگه را بگید تا برای صلح و دوستی تو این سافات قدم بردارید

برای ارامش 

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

اول خودم

خانواده همسرم فارس نیستن

بد هم نیست که زبونشون را نمیفهمم راحتم

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

از خانوادهٔ همسر خود هیولا نسازید!

لیستی از ویژگی های مثبت خانوادهٔ همسر تهیه کنید تا حتی در بدترین شرایط نیز یادتان باشد که آن ها نیز مانند شما در کنار نقاط ضعف خود، ویژگی های مثبتی دارند. قضاوت منصفانه به شما کمک می کند تا هیجانات خود را بهتر مدیریت کنیدو بهتر با موضوع کنار آمده و قضاوت درست تری داشته باشید.

🍃 @ma_vashoma  💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نیت کردم امسال عید دیدنی نرم خونه ی قوم شوهر 

هیچ کس هم نمیتونه نظرمو عوض کنه😁😁

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
2728
من نیت کردم امسال عید دیدنی نرم خونه ی قوم شوهر  هیچ کس هم نمیتونه نظرمو عوض کنه😁😁

همسرت چی؟ اونم نمیره؟

همسرت چی؟ اونم نمیره؟

فکر نمیکنم

اجازش دست خودشه ، میخواد بره میخواد نره☺

هیچ وقت مانعش نمیشم

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
2738

ببین مسئله  خوب بودن یا بد نیس مسئله اینه وقتی کسی باعث ازارته چه دلیلی داره باهاش رفت و امد کردن من کلا خوشم نمیاد با کسایی که از نظر روحی بهم میریزن منو رفت و امد کنم ولی عید دیدنی خونه همه میرم فقط سالی یبار 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
از خانوادهٔ همسر خود هیولا نسازید! لیستی از ویژگی های مثبت خانوادهٔ همسر تهیه کنید تا حتی در بدت ...

اخه ویژگی مثبتی ندارم من نفرت دارم ازشون 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
اخه ویژگی مثبتی ندارم من نفرت دارم ازشون  

مگه میشه؟

اخه خدا کسی را منفی منفی خلق نکرده عزیزم

من واقعا قدردان خانواده همسرم هستم. من از خانواده خودم دورم. آخره هفته ها میریم پیششون و مادر شوهر م برامون ناهار آماده میکنه . وقتی هم که مریض  شده بودم من رو بردن بیمارستان و کلی مراقبم بودن . اما خودم ی برادر دارم که وقتی  بعد از یک سال و نیم رفتم خونه مادرم کاری کرد که شب آخر رفتم هتل . مادرم به بهونه های مختلف باهام چند ماه چند ماه قهر میکنه. خواهر و برادر بزرگم خوب هستن البته. خلاصه من محبت های از خانواده شوهر دیدم که خانواده خودم از من دریغ کردن

2706