1177
44
عنوان

توروخدا خانما کمکم کنید

237 بازدید | 25 پست

پربازدیدش کنین چون تک تک آدما باید نظر بدن، پای آبرومه.

دخترخالم به خالم گفته فلانیو(من که مجردمو) تو خیابون با یه مرد دیدیم.

خالم به مامانم زنگ زد چندوقت پیش گفت دخترتو با یه مرد دیدیم.

تو فامیل پخش کردن ک این شوهر کرده و کلی حرف برام دراوردند و ابرومو بردند.

عید میان خونمون.

جا من بودید چیکار می کردید؟

وقتی بتون تهمت می زنن، چیکار می کنید؟ دقیقا جا من بودید چی کار می کردین؟ عید بیان خونتون چه برخوردی خواهید داشت؟

توروخدا نظرتونو بگید

برا اینکه غم از دلم بره بیرون دعام کن، صلواتم بفرس.خدا هرکی دعام کرد بعدشم صلوات، حاجتشو برآورده کن.

حالا واقعا راست میگفت یا نه؟؟ 

من باشم به مامانم میگم باهاشون برخورد کنه ..اگه هم مادرم بگه چیزی نمیگم ، خودم بهشون میگم با یه مرد دیدن دلیل بر این همه حرف نبود چطور میتونید قضاوت کنید که سریع پخش کردین بعدم اگه واقعا خیرخواه من بودین اول به خودم میگفتین تا اگر واقعا خطایی کردم اصلاح کنم .

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156

راست گفتن  یا نه ؟

منظورم ازدواج کردن تون نیست

منظورم  دیده شدن تون  با فرد دیگه ست ؟!

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
راست گفتن  یا نه ؟ منظورم ازدواج کردن تون نیست منظورم  دیده شدن تون  با فرد دیگه ست ...

آره، رابطه کاری بود

برا اینکه غم از دلم بره بیرون دعام کن، صلواتم بفرس.خدا هرکی دعام کرد بعدشم صلوات، حاجتشو برآورده کن.

خیلی سر سنگین برخورد کن تا همه کامل متوجه بشن ناراحتی 

بعدش هم بگو من آور میخواستم شوهر کنم از کسی رودربایستی ندارم که بهش نگم 

و برای ثابت کردن بی گناهی خودم هیچ اصراری ندارم هر جور مایلید در مورد من فکر کنید مختارید 

خیلی هم سر سنگین باش 

و زیاد تو جمع نباش 

به مامانت بگو جلو حرف مفت هاشون رو بگیره 

🌺💜😍 و خدایی که بشدت کافیست 😍💜🌺
1189
آره، رابطه کاری بود

چرا مادرتون  حمایت نکردن و  این حرفها رو در نطفه  خفه نکردن ک  آبرو ریزی نشه ؟!

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

چه راست گفته باشن چه دروغ بودن همیچین ادمای کنار ادم عذاب 

امدن اصلا محلشون نده شاید میان که باهاشون بحث کنی دلشون خنک شه هیچ مشاجره ای رو باهاشون نکن بشین سرت ببر تو گوشیت بی محلی از صدتا حرف براشون بدتر

برای حل مشکلم دعام کنید و صلوات بفرستین برام ممنونم و حق نگهدارتون باشه
1179

اگه رابطه کاری بوده 

بگو همکارم بودن 

شماها به جا قضاوت و تهمت و هزار جور حرف میتونستید بپرسید کی هست 

خیلی هم بی تفاوت باش 

اگر عین اسفند رو آتیش باشی میگن پس حتما یه چیزی هست که انقدر اصرار داره بگه هیچی نبوده 

هر چی بیخیال تر بهتر 

من هر دفعه سر هر موضوع کوچیک و بزرگی مثل اسفند رو آتیش بالا و پایین میپرم بیشتر هم مقصر و متهم میشم 

از وقتی خودمو به خنثی بودن زدم خیلی بهتره 

مدام میگم هر جور راحتی 

هر چی صلاح میدونی 

اصراری برای ثابت کردن خودم ندارم 

تجربه ‌‌‌شده هست گوش کن 

🌺💜😍 و خدایی که بشدت کافیست 😍💜🌺
اگه رابطه کاری بوده  بگو همکارم بودن  شماها به جا قضاوت و تهمت و هزار جور حرف میتونستید ...

همسرمنم همیشه میگه هیچوقت سعی نکن چیزیو ثابت کنی

با حرفت موافقم

گرونی آی گرونی ترسم نری و بمونی
اگه رابطه کاری بوده  بگو همکارم بودن  شماها به جا قضاوت و تهمت و هزار جور حرف میتونستید ...

از تهمت شنفتن متنفرم

خدا بکشتشون

بیخیال. یه مدت حرف میزنن تموم میشه میرن گزینه بعد رو فوضولی کنن و پشت سرش حرف بزنن

پای آبرو وسطه

835