2726
عنوان

مامانا و باردارا بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیز 

ببین گلم مرتب نزدیکی بدون جلوگیری داشته باش  بعد نزدیکی حمام اب داغ برو بشین پاشو برو پیاده روی کن

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
ببین گلم مرتب نزدیکی بدون جلوگیری داشته باش  بعد نزدیکی حمام اب داغ برو بشین پاشو برو پیاده روی ...

نزدیکی ک شوهرم قبول نمیکنه میگه برا بچه بده 😣ولی بشین پاشو میکنم پیاده روی هم نمیکنم خستم😂

بعو انتظار دارم دردم بیاد خخخ

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
2728
نزدیکی ک شوهرم قبول نمیکنه میگه برا بچه بده 😣ولی بشین پاشو میکنم پیاده روی هم نمیکنم خستم😂 بعو ان ...

اصلا ضرر نداره اگه مشکلی نداسته باشی

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
سلام گلم زایمان کردم سوم امروز مرخص شدم قربونت 

وای خداروشکر انگار دیروز بود تلاش میکردیم واس حاملگی و تولد امام رضا هدیتو گرفته بودی گلم منم دعا کن همچیزم خوب باشه.تبریک میگم بهت خاهری

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
وای خداروشکر انگار دیروز بود تلاش میکردیم واس حاملگی و تولد امام رضا هدیتو گرفته بودی گلم منم دعا کن ...

اره خداروشکر خداروشکر  واقعا 😍

ان شا الله همه چیز به لطف خدا خوبه توکل بخدا

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
اره خداروشکر خداروشکر  واقعا 😍 ان شا الله همه چیز به لطف خدا خوبه توکل بخدا

اسم گل پسر چی گذاشتی

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
2706