2726
عنوان

مامانا و باردارا بیاین یه لحظه

293 بازدید | 36 پست

سلام بچه ها تاریخ زایمانم با پری هشت ام  با سونو ان تی پنجم با سونو اول دهم 

دوشنبه مراقبتم بود ماماعه گفت برو هفته بعد بیا مراقبتته گفتم هفته بعد ک زایمانمه گفت نه تو هنوز ۳۷هفتته ولی طبق پری  و سونویی ک تازه دادم ۳۹چجوری حساب میکنه ک ۳۷هفته ام ؟

بعدم گفت تا ۴۱هفته وقت داری با حساب اون اونوقت من زایمانم میوفته اول اردیبهشت که😥

دعا کنید دردم بگیره و بچم سلامت باشه تروخدا 

الهی همه منتظرا دامنشون سبز شه 🍀

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

ببین تیکرتم میگه که ۳۷هفته ای با اخرین پریودت حساب میکنه در واقع تو تاریخ زایمانت ۲۹فروردینه تاریخ زایمان من ۳۱فروردینه تو دیگه تو ماهتی هر وقت دردت بگیره میتونی زاینان کنی اخرین فرصتت ۲۹فروردینه اگه دنیا نیومد باید سزارینت کنن 

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با توجه ب تیکرت گفتما

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2728
ببین تیکرتم میگه که ۳۷هفته ای با اخرین پریودت حساب میکنه در واقع تو تاریخ زایمانت ۲۹فروردینه تاریخ ز ...

تیکرم چهل هفته اس که.

من پری هام منظم بود اخرین پری یک تیر تو بلوک میرم سن بارداریم درست میگن ولی این ماما کمتر میگه 

تیکرم چهل هفته اس که.  من پری هام منظم بود اخرین پری یک تیر تو بلوک میرم سن بارداریم درست میگن ...

ویی اهان فک کردم که چهار هفته موندی شرمنده اره مانارو بیخیال باید دکترت درست حساب کنه و خودت چهار روز دیگه برو بیمارستان بگو امروز چهل هفته تمومم تا معاینت کنن ببینن اگه رحمت باز نشده میگن برو یه هفته دیگه بیا چون چهل و یک هفته وقت داریم 

ویی اهان فک کردم که چهار هفته موندی شرمنده اره مانارو بیخیال باید دکترت درست حساب کنه و خودت چهار رو ...

دعا کن برام بخدا از وقتی گفته ۳۷هفته ای ناراحتم ک نکنه بچم وزنش کمه گیجم کرده.

دعا کن همین امشب دردم بکیره زمینو گاز بزنم خخخ

دعا کن برام بخدا از وقتی گفته ۳۷هفته ای ناراحتم ک نکنه بچم وزنش کمه گیجم کرده. دعا کن همین امشب درد ...

😂😂😂انشاالله دردت میگیره اخرین سونوتووکی دادی  چند هفته زده برات؟؟؟

اره هرچی خدا بخاد یکم حساب کتاب ماماعه گیجم کرده

ب من ک پارسال یکی گفت 17اسفند یکی گفت 20دوباره شد 25 اصلا یه وضعی بود بیا و ببین تازه گفتن شاید زودتر از 17 اسفند زایمان کنی مارو میگی از اول اسفند منتظر بودیم اخرشم دو عید امسال دنیا اومد😬

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
😂😂😂انشاالله دردت میگیره اخرین سونوتووکی دادی  چند هفته زده برات؟؟؟

من ک چشمم اب نمیخوره دردم بیاد خخخ با دعاهای شما ..ان شا الله شماهم بسلامتی زایمان کنی و همه بجه دار بشن بچه ماهم بسلامتی دنیا بیان

اخرین سونو پنج شنبه ۲۳بود ۳۹هفته بودم.

تیکرم چهل هفته اس که.  من پری هام منظم بود اخرین پری یک تیر تو بلوک میرم سن بارداریم درست میگن ...

نه بابا کجا 37 ی. من اخرین پریود 3 تیر بوده الان 38 هفته و 3 روزم. 

از خواب چو برخیزم؛ اول تو به یاد آیی... مولانا
من ک چشمم اب نمیخوره دردم بیاد خخخ با دعاهای شما ..ان شا الله شماهم بسلامتی زایمان کنی و همه بجه دار ...

خب دیگه باید با اون حساب کنه 

ب من ک پارسال یکی گفت 17اسفند یکی گفت 20دوباره شد 25 اصلا یه وضعی بود بیا و ببین تازه گفتن شاید زودت ...

خخخ بسلامتی گلم نامدار باشه نی نی.

به من گفتن زایمان زود رسی حالا ک وقتم نمیاد بخدا ماه پیش این موقع تو بیمارستان بستری بودم خونریزی داشتم خدا کمکم کنه دعام کن هر وقت میاد سر وقتش بیاد و سالم باشه 

نه بابا کجا 37 ی. من اخرین پریود 3 تیر بوده الان 38 هفته و 3 روزم. 

منم امروز ۳۸هفته وپنج روزمه.

ان شا الله بسلامتی زایمان کنی خانومی

2706