2726
عنوان

هدیه روز مرد چی بگیرم

88 بازدید | 12 پست

عشقم همیشه تو همه چی برام کم نذاشته از تولدم گرفته تا روز زن و هرمناسبت دیگه برام بهترین هدیه ها گرفته و بهترین کارا کرده حالا من امروز صبح بهش پیام دادم گفتم روزت مبارک و همین دیگه هیچی نگفتم و هیچ هدیه ای هم بهش ندادم حالا الان بهم زنگ زد گفت من اصلا برای تو مهم نیستم حتی ی تبریک درست حسابی بمن نگفتی یجوری حس کردم منظورش این بود ک من همه کاری بخاطر تو میکنم اما تو هیچکاری نکردی حالا میخوام امروز برم براش یچی بگیرم در حد ۳۰۰ چی خوبه بنظرتون

خدایا میدونم ک‌سال ۹۸ برام بهترینا رو کنار گذاشتی میدونم ک منو ب عشقم میرسونیو خوشبختمون میکنی  خدایااا دوستت دارم 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل از اینکه اینطوری بگه باید براش میخریدی!!!!

دوست پسرته؟

وقتی اون همه کاری میکنه تو چطور هیچ‌کاری نکردی؟!!!😑😑😑😑

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728

ساعت ، عینک 

ولی بستگی ب همسرت داره ، همسر من چندتا کادو رو خیلی خوشش میاد . پارسال براش کرم دور چشم و کرم تقویت پوست و ژل بعد اصلاح گرفتم با کیک اما امسال فکر نکنم چیزی بخرم فقط کیک سفارش دادم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
قبل از اینکه اینطوری بگه باید براش میخریدی!!!! دوست پسرته؟ وقتی اون همه کاری میکنه تو چطور هیچ‌کار ...

هر کس دیگه ای بود هم توقع داشت،خود استارتر میگه همه چی تمام و کمال گرفته برام اصن نباید طرف میگفت خود اسی باید زودتر دست به کار میشد

روز های خوبی در راه است...💍👩‍❤️‍💋‍👨

استارتر فکر کنم برخلاف همسرت ک رمانتیک هس شما اصلاااا نیستی 😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

درسته که ایشون برات کم نزاشتن اما خب شمام باید حواست بود که براش ی چی بگیری و صمیمی تر تبریک بگی..اینکه برگشته خودش بهت گفته هم خیلی زشته بنظرم 😒 اینکه تبریک درس حسابی نگفتی منظورش توقع کادو داشته ازت 😂😂

خدایاشکرت
هر کس دیگه ای بود هم توقع داشت،خود استارتر میگه همه چی تمام و کمال گرفته برام اصن نباید طرف میگفت خو ...

آره خوب 

فکر کن همه کاری کرده براش این به پیام تبریک خشک و خالی داده 

الانم کادو دادنش بیمزست چون اون بهش گوشزد کرده

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
آره خوب  فکر کن همه کاری کرده براش این به پیام تبریک خشک و خالی داده  الانم کادو دادنش ب ...

باید بگه خریده بودم قبل از اینکه بگی 

منم يه متن قشنگ براش فرستادم تبريك گفتم

تولدم هنوز نرسيده ولى روز زن برام گوشواره گرفت ولنتاين گردنبند ولى الان من واقعا دستم خاليه، واسه بابامم ميخوام دسته گل بگيرم همين خيلى ناراحتم 😔 البته واسه تولدش انگشتر سنگين گرفتم