2733
2734
عنوان

پیش بینی تاپیکهای عید

398 بازدید | 59 پست

مادرشوهرم به بچه من پنجاه تومنی کهنه داد به پسر جاریم نو.

چه جوابی بهش بدم 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سال تحویل خونه مادرتان هستین یا مادر شوهر .

عیدی چقدر به بچه های جاری میدین ؟

جوابها:

جاری آدمه ؟

ده تومن بسه

ما رابطه نداریم

حالا اگر برعکس بشه:

برادرشوهر گدام ده تومن به بچه م عیدی داد 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2738

رفتم خونه جاریم  فقط یدونه میوه اورد یا مادرشوهرم ب همه تعارف زد ب من نزد😂 یا جاریم خیلی چندشه خونشون بوی گوه میداد و فلان😂😂😂

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
خونه ی خواهر شوهر ذلیل مردم برم؟

برو ولی سرسنگین باش .

نرو بابا بهانه بیار 

عنتر خانم عید دیدنی نمیخواد

اگه همچین جوابی ندادن بیا تاپیک رو پیدا کن بزن تو گوش من 

خواهرشوهرم همه رو ۳ تا بوس کرد منو دو تا!

به داداشش گفت ایشالله سال دیگه بچه بغل بیای، آخه ما بچه نمیخواییم به اون چه فضول خانوم همش دخالت میکنه

جاریم هر وقت منو میبینه میگه چقد چاق شدی. از حسودیشه بشکه خانوم!

الهی قربون مامان خودم برم من میدونه من از بوس بدم میاد دو تا بیشتر نمیبوسه!

خواهرگلم انقدر نگران لاغری منه یه ذره چاق میشم با ذوق بهم میگه پر شدی!

وای داداشم ماااااههه انقد دوست داره دایی بشه هی میگه کی بچه میاری؟

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706