2726

بچه م ۱۷ روزشه 

همش داره نق میزنه 

خواب که کلا نداره 

خسته شدم 

چقد سخته 

قراره همیشه همین باشه وضعیت 

بعضیا میگن ۴۰ روز اینجورین

اصلا طعم خوش هم داره بچه داری 

یا همش همینه شب بیداری و حرص خوردن 

سلام

هنوز اولشه

صبور باشین مامان گل

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعضیا از ۴۰ روز بعضیام از شش ماهگی خوب میشن

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بستگی به بچه داره بعضیا تا آخر همینن بعضی ها نه،شاید مشکلی داره نفخی چیزی

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ای خواهر ۴۰روزش بود گریه هاش نمیذاشت شبا بخوابم ۱سالش شد گریه،۲ساله شد گریه،۳ساله شد گریه،۴ساله شد گریه ،۵سالشه هنوزم گریه البته نه گریه دلدرد وشیر این گریه فقط لوس شدنه ومنکه دیگه در توانم نیست تحمل کردنش فقط باباشه که میتونه

کم کم که روحیاتش اومد به دستت،راحتتر میشه نگهداریش.از دو سه ماهگی هم که واست خندید دیگه عاشقش میشی   

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2706