2726
عنوان

جاریا چقد این‌همه‌بد جنس هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من عاشق جاری مادرمم و فک و فامیل جاری مادرمم

جاری مادرت زنموت میشه 😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

تو سن کم بگیره زودتر خوب میشه و اذیتش کمتره ولی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

عزیزم بچه ها هر چی کوچیکتر باشن‌ آبله بگیره آسونتر میگذره‌‌.انشالله که مشکلی پیش نمیاد .منم از این استرسها تو حاملگیم کشیدم .یه مدت فوبیا آبله مرغان گرفته بودم

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
چیکارش کردی پارسال

با خاک یکسان کردم یه کاری کردم الان الان حالش داره میاد سرجاش 

اول و اخر تو کونه شوهرم بودم رو اعصابم بود باهاش صمیمی شدم پشته سره خواهر شوهر مادر شوهر و شوهرم کلی حرف زد یه چیزایی به من‌گفت که من نمیدونستم مخصوصا پشت۶ سره شوهرم خیلی حرف زد منم رقتم هنه رو گفتم اونام جاریم رو با خاک یکسان کردن الانم که الانه شوهرم که باهاش میشست درد و دل میکرد حای لهش سلامم نمیکنه به ارامش رسیدم 

چیکارکردی ؟ برای من انقدر با مادرشوهر وخواهرشوهر خایه مال تشریف داره اعصابم خورذده ازدیشب 

تو هم یه کارایی بکن که اون نمیتونه بکنه جذبشون کن طرف خودت الان دیشب خواهر شوهرام با اون جاریم که دعوا کرده بودم من رفته بودن تو اتاق پچ‌پچ میکردن من چون باون دعوا کرده بودم نرفتم اومدم‌نشستم با شوهرای خواهر  شوهرم و برادر شوهرام بحثای سیاسی کردم اونا خودشون اومدن این طرف 

البته برام‌مهم‌نیستن اونا که بشینم ببینم در مورد من چه فکری میکنن باهام صمیمی هستن یا نه یا اونو دوست دارن یا منه 

مهم شوهرم بود ک۶ تحت تاثیر حرفای جلریم قرار میگرفت الان یه کاری کردم که حتی شوهرم بعش سلامم نمیده راححتت

تو هم یه کارایی بکن که اون نمیتونه بکنه جذبشون کن طرف خودت الان دیشب خواهر شوهرام با اون جاریم که دع ...

دمت گرم منم از جارریم متنفرم رو مخمه با اینکه حسابشم نمیکنم

2706