2737
2734

پریشب پسر سه ماهم تو جاش دهشت ورجه وورجه میکرد میدونستم خوابش نمیاد بغلش کردم شروع کرد به گریه های الکی تا یک ساعت...بعد شوهرم فیلم ممنوعه داشت میدید تموم که شد اومد بچه رو گرفت ازم گذاشت تو جاش و بهم گفت بچه آروم بود غلط کردی برداشتی..گفتم کجا اروم بود گفت خفه شو بی پدر مادر آشغال گوی زیادی نخور میزنم لهت میکنم..

وای من بدجور هنگ کردم و فقط گریه کردم بعد بچه با یکم گریه بالاخره خوابید و شوهرم رفت جاشو انداخت خوابید..از پریشب باهاش حرف نمیزنم برعکس دفعه های قبل اصلا عذرخواهی نکرد دیشب زنگ زد شام چی هست گفتم املت..گفت نمیخورم همبرگر میخرم میام گفتم من نمیخورم گفت فدای سرم و قطع کرد

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم خیلی شکسته میخواستم امشب سوپرایزش کنم و کیک سفارش بدم که شب با پیک بیاد روش بنویسه بابایی روزت مبارک...کثافت با اخلاق گندش همه ی نقشه هامو نقش بر آب کرد خیلی از دستش ناراحتم با خدای خودم عهد بستم که اگه به پام نیفته و بگه غلط کردم بی پدر مادر آشغال خودم هستم نمیبخشمش

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2731

خیلی دوستم داره با خاطرخواهی و پافشاری های زیادش ازدواج کردیم ولی بعضی وقتها وحشی و بددهن میشه خسته شدم 

😐😐😐 اعصاب نداره 

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2738

خونوادم فکر میکنن خیلی خوشبختم خودشون کلی غم و غصه دارن و منم مجبورم همیشه ادای خوشبختا رو در بیارم الانم که دارم مینویسم دارم گریه میکنم

خیلی ببخشیدا خیلی بهت توهین کرده اونم چ الکی چ بیشوره

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
برو به خنده بنداز باهاش حرف بزن الکی برو دستشویی داد بزن بگو یه چیز رفت تو دستشویی برو بکشش اینا ترف ...

فش داده بره باهاش بخنده؟؟ 😶😶😶

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
2706