2726
عنوان

انقدررازیانه خوردم رازیانه شدم😩😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 1824 بازدید | 97 پست
اخه رابطمون خیلی سطحی بود😭😭😭😢😢😢

وااای نخور هرچیزی برای بچه ات خوب نیست اول یه بی بی چک بنداز

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خاک به سرم شد😐😐😐😐😐

من تو کار اونا موندم الان ماه های اخرشه ادای ماه ۴-۵ درمیارن

۱ ماه دیگه میخواد زایمان کنه حتما میخوان بگن ۶ ماهه زایمان کرد😐

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فاطی منم دیروز باید میشدم نشدم نمیدونم چیکار کنم فقطم تهوع و درد قسمت پهلوهام و زیر شکمم دارم واژنم ...

میشی😊من اصلا دل دردوایناندارم☹☹☹

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
مطمئنی؟😔😔😔اخه من حالت تهوع دارم

منی رو ریختین تو😂 اگه ریختین که مبارکه اگه نه الکی نگران نباش از وقت پری بگذره هورمونا بهم میخوره حالت تهوع و سرگیجه میاد سراغت

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
وااای نخور هرچیزی برای بچه ات خوب نیست اول یه بی بی چک بنداز

😠😠😠😠😠😠😠خدانکنه بچه چیه زودبفهمم سقطش کنم😲😲😲😲😲

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2706