2726
عنوان

سقط یا بارداری شیمیایی?

314 بازدید | 16 پست

بچه ها من دم عیدی نتونستم دکتر پیدا کنم

من بتام بعد موعدم ۲۴ بود ک دو روز بعدش شد ۹.خونریزیم ندارم به نظرتون میشه بهش گقت بارداری شیمیایی؟آخه نمیخوام دوباره سه ماه صبر کنم

چی

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بارداري شيميايي ديگه چيه😭

چقد اين چيزا زياد شده

منم بارداري پوچ داشتم

ميخواي ي سونو بده

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم بارداریه شیمیایی همراه پریودی دفع میشه فقط قبل پری مثبت هست به موقع یا با چند روز تاخیر پریود میشی و دوباره بتا پایین میاد .برا شما متاسفانه ممکنه پوچ باشه .منتظر علایم دفع باش اگه اتفاقی نیافتاد بعد تعطیلات دکتر برو

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
2728

منم مشکل سقط دارم پنج روزه داروهامو قطع کردم ولی هنوزسقط نشده😭😭😭چکار کنم دارو گیاهی هم اثر نداره

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

منم این ماه رفتم دکتر لتروزل خوردم امپول ازاد سازی تخمک هم زدم ولی متاسفانه 10روز مونده به موعدم پرید شدم یعنی ممکنه واسه منم بارداری شیمیایی باشه😭😭

قرارمان فصل انگور❤❤❤❤شراب که شدم تو جام بیاور ومن جان❤❤❤❤
منم این ماه رفتم دکتر لتروزل خوردم امپول ازاد سازی تخمک هم زدم ولی متاسفانه 10روز مونده به موعدم پری ...

بی بی چک هم گذاشته بودی یا علایم حاملگی داشتی؟آخه من هنوزم کلی علاسم حاملگیم هست  

تحرکتو زیاد کن

بخدا اینقد  بدو بدو میکنم وراه میرم پاهام درد میکنه فردا میرم بیمارستان که داروی بده واسه سقط من ۱۷سال نازایی داشتم که شانس من باردار شدم با ای وی اف ولی قلبش وایساد

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
بارداري شيميايي ديگه چيه😭 چقد اين چيزا زياد شده منم بارداري پوچ داشتم ميخواي ي سونو بده

علامت خاصیم داشتی که فهمیدی پوچ بوده؟؟

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
آخی بمیرم.ایشالا ب حق این ماه و این روز عزیز سالدگه شوهرت پدر باشه

خدا نکنه عزیزم،،انشالله خدا از دهنت بشنوه

2706