1177
44
عنوان

سرویس قابلمه جهیزیه☺بیاین لطفا

188 بازدید | 19 پست

برای جهیزیه ام سرویس قابلمه استیل ۲۰پارچه newland و سرویس چدن ۱۹پارچه river و سرویس تفلون ۵ پارچه عروس خریدم.یه تابه تفلون۵۰سانتی و چند تا قابلمه بزرگ روحی در حد آشپزی برای ۵۰-۶۰نفر

بسه؟دیگه چیزی نباید بگیرم؟

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه😍😍😍😍😍😍😍😍

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156

زیاد هم هست

مبارکه

خدایا من خیلی به تو مدیونم....الان که خوب فکر میکنم میبینم خیلی چیزایی که قبلا بابتش غصه میخوردم صلاح من نبوده و خودم نمیدونستم و تو واسه من بهترین شرایط را داشتی فراهم میکردی.منو ببخش اگه ناشکری میکردم.الانم هوام و داشته باش.ممنونتم
1189
چی؟

بسه بابا مگه زن ٨٠ ساله اي كه اول زندگي قابلمه برا ٥٠-٦٠ نفر خريدي؟

كلا دو تا سرويس بسه يكي دم دستي يكيم از اين چدن و گرانيت و گرونا...من يكساله ازدواج كردم جز همون دم دستي لازمم نشده

خدايا به همه منتظراي ني ني يه ني ني ناز و سالم بده💚ميشه براي از بين رفتن كيست م از ته دلت ي صلوات بفرستي؟
1184
سوال منوجواب ندادیا ماشین لباسشوییتوچندگرفتی

نمیدونم عزیزم.من با بابام نرفتم موقع خرید.گفتم برو هر چی خواستی بخر.ترسیدم برم یه چیز گرونی بپسندم به بابام فشار بیاد

بعدم من بهار خریدم نمیدونم الان چنده.

عکسش که دیدی برو بزن ماشین لباسشویی۸کیلویی کروپ 

ببخشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه😍😍😍😍😍😍😍😍

من خودم یه دست سرویس استیل زولینگن المان گرفتم یه سرویس سرامیکی ویه سرویس کویردم دستی خریدم .

یه قابلمه بزرگ ۵۰ نفره وبه ماهیتابه خیلی بزرگ.

سرویس استیلموفروختم چون بنظرم اضاف بود.

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بسه بابا مگه زن ٨٠ ساله اي كه اول زندگي قابلمه برا ٥٠-٦٠ نفر خريدي؟ كلا دو تا سرويس بسه يكي دم دستي ...

فامیلامون زیادن بابا ۵تا خاله دارم دوتا دایی فقط سی و یکی نوه ایم تازه از طرف مامانم😐😐😐طرف بابام و شوهرم که دیگه هیچی سه هفته یکبار جلسه خونوادگی داریم ۵۰نفر میشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه😍😍😍😍😍😍😍😍
فامیلامون زیادن بابا ۵تا خاله دارم دوتا دایی فقط سی و یکی نوه ایم تازه از طرف مامانم😐😐😐طرف بابام ...

يا خداااااا پس اينا كمم هست😂

خدايا به همه منتظراي ني ني يه ني ني ناز و سالم بده💚ميشه براي از بين رفتن كيست م از ته دلت ي صلوات بفرستي؟
1178