2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اضطراب عبارت است از یک احساس منتشر، ناخوشایند و مبهم هراس و دلواپسی با منشاء ناشناخته، که به فرد دست ...

سلام خوبین من ۲۹ سالمه دو شال پیش برام یه اتفاقی افتاد که خیییییلی ترسیدم از اون موقع تا الان اضطراب و استرس امونم رو بریده گوشه گیری و پرخاشگری افکار منفی و همش ترس واهی دارم خودمم میدونم چیزی نمیشه ولی خیلی از زندگیم عقب انداختم و تازگیا حالت تهوع شدید دارم مخصوصا بعداز غذا خوردن لطفا یه راه حلی هست بهم بگین 

نمیدونم چیه داره دیوونم میکنه تو ذهنم فقط و فقط فکر اضطرابه. تو رو خدا کمکم کنید. اینطوری دیگه دووم ...

شما خوب شدی منم بعد از فوت پدرم لرزش و درد قفسه و لرزش قفسه  سینه دارم و استرس و اضطراب و بی خوابی و دردای مختلف   اگه شما راهش را پیدا کردی به منم بگو 

مغزت سودایی شده...غذاهای کارخونه ای نخور منظور مواد نگه دارنده و رستورانی

اسپند دود کن و سرت رو بگی  رو اسپند 

عنبر نسارا دود کن و باز بو بکش...

شنیدم گلپر هم دودش سردی مغز رو از بین میبره...

اگه بری دکتر طب سنتی عالیه

بهت دکتر حکیمه خلیلی رو پیشنهاد میدم 

که واقعا متبحر هست
نو بت دهی
۰۹۱۹۳۲۰۸۴۷۳

شماره خود دکتر که در واتساپ جواب میده

۰۹۱۱۹۴۸۴۹۵۰

❤❤❤
2738

تاپیک ده ساله پیش رو به روز کردید 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚

اسی اول از همه یاد خدا و عبادت واقعا آرامش میده 

رفتن به مشاوره روانشناسی 

اگه حیاط یا جایی داری صبح زود آفتاب بگیر یعنی تقریبا ساعت هشتونیم تا ۹ صبح که بیشترین ویتامین دی وکمترین اشعه رو داره عالیه برا افسردگی 

تو جمع خانواده و دوستان باش با دوستی خواهری برو بیرون حتی اگه مثل من جیبت خالی باشه برو فقط ببین حال و هوای عوض میشه حتما 

تغذیه مناسب موفق باشی عزیزم

2706