2726
عنوان

ناراحت میشه اینجوری بگیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 17 پست

بچه ها ناراحت نشین ولی تو این جور تاپیکا از همه ی ادمای دور و برم میترسم حس میکنم دیگه هیچ کس راست نمیگه !!! 

این چیزا اصلا دروغ گفتن و نمایش لازم نداره .

استارتر عید همینه دیگه . عید دیدنی داره . دکترت هم گفته سالمی الحمدالله چرا برا خودت نگرانی ایجاد میکنی ؟! وسواس هم خوب نیست پس فردا بچه ت بزرگ بشه میفهمی چی میگم و چه انرژی ازت مصرف میشه...

سخت نگیر ....

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
بچه ها ناراحت نشین ولی تو این جور تاپیکا از همه ی ادمای دور و برم میترسم حس میکنم دیگه هیچ کس راست ن ...

عزیرم اصلا لزومی نداره برم برای همه توضیح بدم طول سرویکسم کوتاهه. جلو پدرشوهرم بگم طول واژنم کوتاهه؟؟ این به نظرت زشتر  وبدتر نیست. بعدن حالا به هر دلیلی چه طول سرویکس چه کمردرد توان مهمان داری ندارم اینکه تو اصل قضیه تاثیری نداره.بعدم با این حرف من مگه ضرری به کسی وارد میشه که شما میگی میترسم 🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ندوشن عزیز حالا من کار ندارم میخوای کسی بیاد خونه اما اگه استراحت مطلق هستی پس باید رو جا تو خونه با ...

دکتر به من نگفت استراحت مطلق باش گفت نسبی در حد یه غذا درست کردن و دوش گرفتن. ولی اینکه برم جاروبرقی بکشم و سرامیکو سرویس بهداشتی بشورم در توانم نیست