2726
عنوان

ناراحت میشه اینجوری بگیم؟؟

187 بازدید | 17 پست

بچه ها من ۱۵ هفتم و طول سرویکسم ۳۱. دکترم گفت زندگی عادی کن نیاز نیست استراحت مطلق باشی.ولی خودم میترسم و در حد یه غذا درست کردن بلند میشم.الانم یه ده روزی سرماخورده ی وحشتناک شدم کلا هنوزم خیلی بیحالم.

حالا کلا تصمیمم گرفتم به خانواده ی خودم و همسرم بگم عید خونمون نیان چون من وسواسیم هست یکی بخواد بیاد خونم یعنی نابود میکنم خودمو انقد تمیز کاری میکنم.و کلا خیلی برام سخته مهمون داری با این شرایطم.به خانواده ی خودم که گفتم .ولی موندم به مادرشوهرم چی بگیم. نمیخوام توضیح پزشکی بدم بگم طول سرویکسم کوتاهه. میخوام به شوهرم بگم بهش بگه سارا کمر درد داره.دکتر گفته نباید سرپا واستی زیاد کار کنی به خاطر همین به خانواده ی خودشم گفته امسال کسی عید نیاد خونمون.

بعد حالا با خودش نمیگه چطور مهمونی میای ولی کسیرو نمیزاری بیاد خونت🤔من کلا ۳ یا ۴ جا بیشتر نمیرم.ولی خب مهمونی رفتن سخت نیست راحت یه دوش میگرم و حاضر میشم.اونجام که فقط رو مبل  میشینم.

به نظرتون بد نیست بگم نیان؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا عزیزم خیلی بده یاخودتم هیچ جانرو یا هم بذاربیان ولی پانشو اینقدرم وسواس به خرج نده بالاخره اوناهم درک دارن میدونن بارداری کارکردن برات سخته ولی دروغ نگو یه وقت خدایی نکرده واقعا کمردرد میگیری و استراحت مطلق میشی

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

خب عزیزم میتونی دعوتشون کنی رستوران چ عیبی داره البته اگه پولش هست

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

نگو نیان مستقیم

شوهرت بگه دکتر گفته اصلا به خودش فشار نیاره و خیلی سرپا نباشه

مهمونیم رفتی دیر برو یه خورده هم ادا دربیار😂😂😂😂😂😂

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

من ناراحت میشم،،،منم گفتن جفت پایینه استراحت باید بکنم اما اینجور نمیگم واقعا احساس میکنم طرف ناراحت میشه،،میتونی خودت واذیت نکنی انشاالله زایمان کردی خونت و حسابی تمیز میکنی

خب عزیزم میتونی دعوتشون کنی رستوران چ عیبی داره البته اگه پولش هست

اونکه آره دعوتشون میکنم برای ناهار رستوران. ولی مثلا خاله ی شوهر و عمش اینا اگه بخوان بیانو میگم😥😥😥😥

من ناراحت میشم،،،منم گفتن جفت پایینه استراحت باید بکنم اما اینجور نمیگم واقعا احساس میکنم طرف ناراحت ...

عزیرم فقط خانواده ی همسرم که نیستن خالشو عمشو کلی فامیلاشون هستن هی جدا جدا میان😥😥😥

چرا عزیزم خیلی بده یاخودتم هیچ جانرو یا هم بذاربیان ولی پانشو اینقدرم وسواس به خرج نده بالاخره اوناه ...

عزیرم یه خانواده که نیستن چندتا خانواده ان جدا جدا میان هرسری باید تمیز کاری کنم 😥😥😥

به نظرم خیلی بده کلا بگو رفتیم سفر که بدونن نیستید نیان

نه اونکه نمیشه  بگیم رفتیم سفر شهر کوچیکه میفهمن .همسرمم تک پسره نمیشه اونا از همه ی کارای ما خبر دارن

ندوشن عزیز حالا من کار ندارم میخوای کسی بیاد خونه اما اگه استراحت مطلق هستی پس باید رو جا تو خونه باشی من جاریم استراحت مطلق بود دکتر فقط اجازه تا دستشویی رفتن بهش داده بود

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
2706