2726
عنوان

وای خدا اصلا باورم نمیشه😊😂

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 20 پست

من امروزقهرم.کلا بارداریم هم استراحت هستم چون نه جای میرم نه کسی میاد قصد اشتی ندارم اون هی حرف میزنه نگاش نمیکنم

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
من امروزقهرم.کلا بارداریم هم استراحت هستم چون نه جای میرم نه کسی میاد قصد اشتی ندارم اون هی حرف میزن ...

عزیزم گناه داره تو این روز قهر باشی بخاطر سال نو باهاش اشتی کن من استراحت نیستم ولی جایی نمیرم کسیم نمیاد فقط میرم خونه مامان و مادرشوهر وسلام

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم گناه داره تو این روز قهر باشی بخاطر سال نو باهاش اشتی کن من استراحت نیستم ولی جایی نمیرم کسیم ...

اصلا.خیلی خوبه بهترین مرده.ولی حوصلشو ندارم .بزارعید زهرش بشه .حرفش ناراحتم کرده منم کینه ای هستم 

اصلا.خیلی خوبه بهترین مرده.ولی حوصلشو ندارم .بزارعید زهرش بشه .حرفش ناراحتم کرده منم کینه ای هستم&nb ...

زشته ها نینی تو دلت ناراحت میشه میگه چرا بابایمو اذیت میکنی از سال نو که نباید قهر و کدورتی بینتون باشه یالا پاشو برو بوسش کن بهش تبریک بگو بهش بگو دفعه اخرت باشه که ناراحتم کردی

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2728
زشته ها نینی تو دلت ناراحت میشه میگه چرا بابایمو اذیت میکنی از سال نو که نباید قهر و کدورتی بینتون ب ...

حالا خودش میاد جلو😁من نرم بهتره

حالا خودش میاد جلو😁من نرم بهتره

اره باهات حرف زد حرف بزن طولش نده من با شوهرم دعوا میکنیم یه ربع طول میکشه قهریمون😀