2733
2734
عنوان

خواستگار موفق تر از من

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 57 پست
به قول معروف ادب مرد به ز دولت اوست.مرد بی ادب غیر قابل تحمله مدوم جلوی دیگران باید نگران باشی اقا ح ...

اخه من از بد دهنی این ناراحت میشم ولی از یه طرف تو دلم میگم درسته این از نظر کاری موفقتره ولی خانواده من و تربیت من خیلی بالاتره و حس خوبی بهم میده😐😐😐😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من یه خواستگار داشتم از همه لحاظ جووووره جور بودیم خیلی هم کفو بودیم ولی این اقا تو پیامها چن بار قاطی کرد خیلی باهام بد حرف زد ولی تو رودر رو خیلی خوبه بنظرتون کدومش روی واقعیشه؟؟

ممنون میشم یه صلوات برا حاجتم بفرستی❤
اخه من از بد دهنی این ناراحت میشم ولی از یه طرف تو دلم میگم درسته این از نظر کاری موفقتره ولی خانواد ...

ببینید منم گاهی که میخام خودمو با دوستان و اقوام مقایسه کنم با خودم اینطور استدلال میکنم.ولی در مورد ازدواج این درست نیست اتفاقا هر چی فرهنگ خانوادگی بالاتر داشته باشین ضعف اخلاقی(منظورم همون بددهنیسه)بددتره.شما قرار نیست خودتونو از لحاظ برتری با ایشون مقایسه کنید تا کسی که اوکی تره مشخص بشه بلکه دارید خصوصیات همسر ایندتونو بررسی میکنید تا ببینید چقدر به ایدالاتون نزدیکه و ایا برای زندگی مناسبه یا خیر

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
2731
بچه ها من یه خواستگار داشتم از همه لحاظ جووووره جور بودیم خیلی هم کفو بودیم ولی این اقا تو پیامها چن ...

گر الان هم هنوز در ارتباط اید یکی دو بار خلاف میلش عمل کنی میبینی گلم،ولی بنظرم رویی که در پیام نشون داده واقعیه چونکه دیگه اونجا معذوریتهای گفتمان رو در رو رو نداره شخص

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
گر الان هم هنوز در ارتباط اید یکی دو بار خلاف میلش عمل کنی میبینی گلم،ولی بنظرم رویی که در پیام نشون ...

نه عزیزم الان 5 ماهه که باهام کات کرده ولی من هنوز بهش فک میکنم چون حس میکردم تمام معیارهام در اون بود اونم همینو میگف ولی توی  چت دعوا کردیم و اون خیلی حرفای بدی زد توهین کرد بعدش گف من همه چیو خراب کردم و احترامم از بین رف و گذاش رف...

ممنون میشم یه صلوات برا حاجتم بفرستی❤
نه عزیزم الان 5 ماهه که باهام کات کرده ولی من هنوز بهش فک میکنم چون حس میکردم تمام معیارهام در اون ب ...

طبیعیه گاهی آدم به گذشته فکر میکنه ولی این مشت نمونه خروار بوده،دوران آشنایی برای فهمیدن همین موارده گلم

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
2738
معیار نیست. حسم که همش احساس میکنم از من بالاتره اذیتم میکنه

اگر برات مهم نیست اینکه حرف بد میزنه بهش فکر کن چون مطمینم بعد از ازدواج خیلی خیلی بدتر میشه این اخلاقش

به کمبوداش فکر کنی کم کم متوجه میشی برتری نداره و فقط شما توی ذهنت بزرگش کردی. بیشترم که معاشرت کنی، باعث میشه پی ببری که اونم یه آدم معمولیه و افکار شما باعث شده واجد شأن و موقعیت خاصی ببینیش. 

تنها راهِ یافتنِ راهی به سوی شادمانی و نیکبختی این است که با خودمان در مورد مواردی که از اصول اخلاقی‌مان سر‌پیچی کرده‌ایم، صادق و روراست باشیم. چه چیزی باعث می‌شود که خیانت کنیم؟ یا در نوشیدن افراط کنیم؟ یا دست روی کسی بلند کنیم؟ اگر دلیل این کارها را دریابیم، می‌توانیم رفتارمان را عوض کنیم. اگر به فلسفه رواقی باور داشته باشیم، اصل این است که بدون درستکاری و وارستگی، شادمانی و خوشبختی ممکن نیست.
ای وای 😐😐😐

بله عزیزم نمیخوام موج منفی بدم تجربه چندسال زندگی ثابت کرده البته نه برای خودم.تربیت خیلی خیلی مهمه فرداپس فرداپدربچت میشه وروتربیتش تاثیرداره.

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد