2726

و اولین وقتی که پیشش دارم ۲۰فروردینه ک میشم باز اوایل ماه ۵و من هیچ ازمایشی ندادم و. هیچ ویتامینی ب جز یدو فولیک نمیخورم خیلی استرس دارم نکنه فراموش کرده یا دیر بشه العانم ک تعیلن دیگه مثلا جزو معروفترینام هست چ خاکی بسرم بریزم

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

غربالگریم نرفتی

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ویتامین و اهن میخورم از ۴ ولی کلسیم و امگا۳ رو گفت اگه مثلا یه روز تغذیه ت خوب نبود ینی شیر چند لیوان نخوردی یا گردو نخوردی بخور

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...
برو بهداشت اونجا هم قرص اهن میدن هم ویتامین دی هم مولتی ویتامین رایگانم هست من که قرصامو از اونا میگ ...

خب اخه یعنی بهداشت از دکترم بهتر میفهمه اگه لازم بود. اون چرا نگفت مولتی ویتامینت چیه

خوب عربالگریه یه آز تون هم همراشه .

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
منم ویتامین و اهن میخورم از ۴ ولی کلسیم و امگا۳ رو گفت اگه مثلا یه روز تغذیه ت خوب نبود ینی شیر چند ...

اهن منظورت همون فولیک اسیده؟

خوب عربالگریه یه آز تون هم همراشه .

ااااا یعنی چ ازمایشایی مگه داره داخلش مگه فقط برای مونگلیسم نیس

دکتر منم به دارو و دوا اعتقادی نداره. دکتر قبلیم بهم کلی ویتامین داد ولی دکتر جدیدم بهم گفت نمیخواد ...

من بچه اولمه نگرانم کمی

بزن تو نت ازمایشات بارداری همه رو برلت نیگه

اهن منظورت همون فولیک اسیده؟

نه آهن + اسیدفولیک از ۴ ماه میخورم. ولی من وزنمم رفته بالا یادمه دکتر خواهرم بهش گفت تو که وزنت رفته بالا نیازی نیس مولتی ویتامین بخوری. من ۸۴ کیلو بودم الان ۹۳ م

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...
بزن تو نت ازمایشات بارداری همه رو برلت نیگه

یعنی شما میگی همراه همون غربال ازم گرفته؟

2706