2737
2734

صورتتونو بپوشون از قیافه ها بزار

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

نزار

اکثر خانوما اینجا عروسی کردن وخیلیا مثل من محتاطن ونمیزارن😊

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
عزيز من نذار  كسى هم اصرار كرد شما نذار  ما هيچ احتياجى به عكس عروسى شما نداريم  پ ...

یکی از عاقلانه ترین پست ها😉

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

اگر برات مهمه به هيچ عنوان نذار ،شب عيدي واسه خودت دغدغه واسترس درست نكن بيكاري مگه؟الآن توي نت بزن عكس عروس هزارتا عروس مياره كسي اگر اينجوري بخواد شاد بشه ميره اونا رو ميبينه در شادي وهيجان غرق بشه اصلا

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
عزيز من نذار  كسى هم اصرار كرد شما نذار  ما هيچ احتياجى به عكس عروسى شما نداريم  پ ...

یکی از عاقلانه ترین پست😉