2726
من هنوز نچیدم کلیم کارداذم سرماخوردگیمم اعصابموخرد کرده دوهفتس درگیرشم هنوز خوب نشده خستم هستم😭😭

منم مریض شده بودم اما کم کم تموم شد😂

وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ🥀
منم مریض شده بودم اما کم کم تموم شد😂

دکترم رفتم چند بار هیچی بهم نمیدن میگن بارداری نمیشه خیلی اذیت شدم. شوهرمم ففط خاهرو مامانش میکشن خونه هاشون کاراشونو انجام بده منم دست تنها شدم اروم اروم انجام میدم کلیم کاردارم الان خستم نشستم استراحت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😍عزیزممممممم کاش منم یه کنجد بیام تو زندگیم سبزه هارو له کنه😢

ایشالا خدا به عنوان عیدی امسال به بامزه و سلامش رو نصیبت کنه

خدا به همه چشم انتظارها ببخشه 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
دکترم رفتم چند بار هیچی بهم نمیدن میگن بارداری نمیشه خیلی اذیت شدم. شوهرمم ففط خاهرو مامانش میکشن خو ...

دکتر خودت گفت دارو نخور؟چون دکتر من گفت استامینوفن ساده قرص سرماخوردگی و سفالکسین مشکلی نداره چون اگه عفونت باشه خطرناک تر هست خدای نکرده ریه عفونت میکنه

2728
دکتر خودت گفت دارو نخور؟چون دکتر من گفت استامینوفن ساده قرص سرماخوردگی و سفالکسین مشکلی نداره چون اگ ...

استامینوفن ساده بهم داد منم تبم پایین نمیاد باهاش حتما باید برم یه دوش ولرم بگیرم تا بیاد پایین میگه عفونت نداری ولی منخودم حس میکنم گلوم چرک کرده وحتما باید امپول بخورم اینجورموقع ها تاخوب شم