2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوام با قرص سقط کنم 

برا چی حالا زوده.....بعدهم دکتر هست میگه سالم بودن و نبودن.....خود دکتر تشخیص میده.....این نوشته ای که برات نوشتم کاملا درسته....خواهر خودم بوده.....۶ماه با پسرم فرق داره.....همه چیزش دیر تشکیل میشد....مامانم هم چون۴۱ سالش بود...همش در حال گریه کردن بود.....۶هفتگی رفت دکتر....گفتن یه ساک تو خالیه....بچه تشکیل نمیشه...با خیال راحت اومد خونه ...دو هفته بعد رفت تشکیل شده بود...و۱۱ هفتگی قلبش تشکیل شد

همه چیزش دیر بود در صورتی که بچه من ۵ هفتگی قلبش زد ۸ هفتگی جنسیتش معلوم شد....باورت نمیشه اون باهوش باهوش ...بچه من خنگ خنگ....۴سالشه مثل بچه ۲ سالس...خواهرم ۴.۵ سالشه....اندازه بچه ۱۰ ساله....سواد و همه چیزش 

2731
من از علاعم فهمیدم باردارم همون هفته دوم شک کردم 

یعنی قبل اینکه از وقت پریودت بگذره

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2738