2726
بچه ها من چند وقت دیگه عقد خواهرمه تو دفترخونه، مونده چی بپوشه. بعد از عقد هم قراره شب بریم رستوران.
یکی از دوستاش که عقدش تو دفترخونه بوده خودش و همراهاش لباس شب پوشیده بودند. شماها چی پوشیدین و چی کار کردین؟
ممنون که نظر میدین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم زمستون بود پالتوی کرم پوشیدم ولی زیرش یک پیراهن کرم با شال سفید که توی دفتر خانه پالتوم را در آوردم
ولی خواهر شوهرم پارسال همین موقع ها بود مانتو و شلوار و کفش و شال سفید با یم آرایش ملایم یک گل سفید بزرگ هم زد کنار روسریش خیلی خوشگل شده بود
2728
برای منم آبان ماه بود. یه پیراهن سفید پوشیده بودم و موهام رو براشینگ کردم و یه آرایش ملایم. چون صبح بود.

عاقد هم یه جوری نشسته بود که منو نمی دید و منم حجاب نداشتم.
یاد باد آنکه رخت شمع طرب می افروخت
عقد منم دفترخونه بود ولی چون بعدش رفتیم آتلیه چند تا عکس انداختیم یه لباس به رنگ نباتی مدل ماهی ( از نمایندگی) اسپوزا سفارش دادم. آرایش برنزه ملایمم کردم که با آرایش عروسیم کلا متفاوت بود
من یک کت دامن فانتزی سفید پوشیدم. دامنم تا زانوم بود یک جوراب شلواری براق سفید هم پوشیدم. توی محضر با همین ها بودم اما بعدش که اومدیم بیرون یک مانتوی سفید دامن کلوش پوشیده بودم که اون هم تا زانوم بود. چون زیرش جوراب شلواری پام بود توی خیابون هم میشد بیام آخه نزدیک محضرم یه پارک خیلی قشنگ بود که کلی عکس انداختم. یه شال حریر سفید هم سرم بود. شوشو هم یه دست گل که رز های صورتی کمرنگ داشت (مثل دست گل عروس اما کوچک و در حد 7و8 تا گل رز صورتی) برام خریده بود. خیلی قشنگ شده بود. من هم عاقد نیومد توی اتاق و از بیرون خوند. میشه بدون روسری عکس انداخت.
به نظرم لباس شب مناسب نیست اصلا. من این چند وقت چندتا عقد محضری دیدم. معمولا کت دامن سفید پوشیده بودن عروس ها. یکی هم که کت دامن نبود، یه پیرهن سفید بلند تنش بود با یه کت کوتاه فانتزی سفید روش.
من کت و دامن پوشیده بودم... البته موقع خوندن عقد، حجاب داشتم... ولی بعدش عاقد رفت بیرون اتاق و ما تو اتاق عکس گرفتیم... بستگی به مراسم داره... آخه ما بعد دفتر خونه، تو خونمون مهمون داشتیم
2706