2726
عنوان

اونایی که عقدشون دفترخونه بوده میشه بگین چی پوشیدین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25151 بازدید | 26 پست
کت و دامن سفید پوشیدم ، دامن ماکسی بلند با کت ساده که تا روی باسنم رو هم می پوشاند و آستین بلند بود و چون لباسم کاملا پوشیده بود راحت بودم و لازم نبود مانتو روشش بپوشم تو خیابون . با کیف و کفش سفید و شال نباتی رنگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم عقدم4سال پیش دفترخونه بود و بعدش هم ناهار رستوران رفتیم راستش دلم یه کت و دامن ماکسی سفید میخواست اما چیز خوبی پیدانکردم و وقت هم نداشتم واسه همین مانتو وشلوار نقره ای پوشیدم جنس ساتنی با صندل و شال همون رنگ ولی همه مهمونها با مانتوشلوار بیرون بودن.عقد پسرعمه ام همکه 89 بود عروس خانوم مانتو وشلوار کرم تنش بود و مهمونها با کت و شلوار یا مانتوشلوار به نظرم با لباس مجلسی خیلی سختت میشه بری رستوران و ...
من یه کت دامن نباتی رنگ پوشیده بودم البته قبلش مانتوی سفید پوشیده بودم که مانتوم را در آوردم.
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
2728