2733
2739
عنوان

اونایی که عقدشون دفترخونه بوده میشه بگین چی پوشیدین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25151 بازدید | 26 پست
کت و دامن سفید پوشیدم ، دامن ماکسی بلند با کت ساده که تا روی باسنم رو هم می پوشاند و آستین بلند بود و چون لباسم کاملا پوشیده بود راحت بودم و لازم نبود مانتو روشش بپوشم تو خیابون . با کیف و کفش سفید و شال نباتی رنگ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم عقدم4سال پیش دفترخونه بود و بعدش هم ناهار رستوران رفتیم راستش دلم یه کت و دامن ماکسی سفید میخواست اما چیز خوبی پیدانکردم و وقت هم نداشتم واسه همین مانتو وشلوار نقره ای پوشیدم جنس ساتنی با صندل و شال همون رنگ ولی همه مهمونها با مانتوشلوار بیرون بودن.عقد پسرعمه ام همکه 89 بود عروس خانوم مانتو وشلوار کرم تنش بود و مهمونها با کت و شلوار یا مانتوشلوار به نظرم با لباس مجلسی خیلی سختت میشه بری رستوران و ...
من یه کت دامن نباتی رنگ پوشیده بودم البته قبلش مانتوی سفید پوشیده بودم که مانتوم را در آوردم.
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
2728
2738