2726
عنوان

خونه تکونی دقیقه نودیاااااا😉😉

479 بازدید | 75 پست

از 9و نیم شروع کردم اول از اتاق شروع کردم 

کمد دیواری مرتب کرد

لباس زمستونیارو جمع کردم

کمدمونو مرتب کردم

میز ارایش مرتب شد 

پنجره اتاقو تمیز کردم

یسری وسیله خورده ریز دور ریز بود اوکی کردم 

حمام تو اتاقه حمامو در و دیوارشو شستم 

فقط مونده الان جارو بکشم اتاقو کف اتاقو تی بزنم در اتاقو ببندم تمام

بعدش کجارو انجام بدم دسشویی یا آشپزخونه؟؟؟؟؟؟؟

همتون کاراتونو انجام دادین مثل خانوم پاتونو رو هم انداختین نشستین واسه خودتون منم کارامو انجام بدم😌😌😌😌😍😉

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹

منکه هنوز شروع هم نکردم.فعلا هم دارم بچه میخوابونم.خونه هم که بازار شامه.ینی افتضاح😂

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂ما خیلی وقته تموم شده 

من برم 7سین بچینم 

بعد برم حمام

عصرم خرید 

شبم دورهمی

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
2728
من خونه تکونی کردم دیشب کلی مهمون داشتم  فقط دسشویی و حمومم جون سالم به در برده بقیه جاها بمب ...

😄😄😄😄😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم یکم از کارام مونده بالکنوشستم فقط مونده جمعوجورش کنم جرمگیرم ریختم تو توالت وحمام فعلا.بایدبرم بشورمشون اشپزخونمم فقط گردگیری کنم در هاروتمیزکنم ی جاروبکشم راه پلموبشورم اصلاح کنم وبرم حمام ی ناهارم درس کنم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

من ۱۵ اسفند انجام‌دادم تموم شد..دیروزم دوباره یه دستی کشیدم کارایی نهاییش تموم شد

.عصر حمام و تمیز کنم..شوهرمم شب دستشویی..حموم که همگی رفتیم😎خونه برقققق میزنه😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
من خونه تکونی کردم دیشب کلی مهمون داشتم  فقط دسشویی و حمومم جون سالم به در برده بقیه جاها بمب ...

وای چقد بد شب عید واسه چی مهمون

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
من ۱۵ اسفند انجام‌دادم تموم شد..دیروزم دوباره یه دستی کشیدم کارایی نهاییش تموم شد .عصر حمام و تمیز ...

خوشبحالت😥😥😥😥😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40