2703
2553
عنوان

خیانت شوهرم .راهنمایم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 22 پست
ب نظر من خیانت هیچ جوابی جز ریدن ب دهن طرف نداره اگه خدایی نکرده خودت باشی میشینی باارامش حرف میزنی ...

این خانم اصلا مطمئن نیس قضیه چیه اول باید حرف بزنه تا مطمین شه خیانته بعدم آره سخته ولی من میشینم در موردش حرف میزنم یا با یه ملاحظاتی جبران میشه و حل میشه یا که برام حل نمیشه و تصمیم میگیرم جدا بشم

خلاصه تو همه حالات راه درست حرف زدن و شفاف کردن مسائل با همسر و با مشاوره نه با دختره !

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی با حرف زدن حل میشه ؟چی بگم؟ نمیزنه زیرش؟

ببین تو با این مرد ازدواج کردی شریک زندگیته اگه اونقدری صمیمی و صادق نیستین که در مورد احساسات بدتون باهم حرف بزنین پس کار از ریشه خرابه یعنی چه بسا همین صمیمی و صادق نبودن کارو به اینجا رسونده

شما میگی من تو گوشیت این دخترو دیدم حس بدی دارم دوس دارم بدونم کیه و چجور ارتباطی باهاش داری؟ مسلما اگه با تهمت شروع کنی اونم تکذیب میکنه و دعوا میشه اما اگه بدون قضاوت مثل یه دانشمند که تحقیق میکنههه بری باهاش حرف بزنی و بعدم که به جواب سوالات برسی و بعدم اگه جواباش منطقی بود بپذیری و بدبین نشی اونم گارد نمیگیره

اگه فقط شماره دیدی و چیز دیگه ندیدی احتمالش زیاده که داری اشتباه فکر میکنی الکی هم از حرفای اینجا آتیشی نشو بری بزنی زندگیتو بپکونی!

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2456
مطمینم خیانت کرده شکی ندارم 

خیانتم که کرده باشه اولین مرحله کارت اینه که بهش بگی من میدونم و ازش توضیح بخوای

خیانتم که کرده باشه اولین مرحله کارت اینه که بهش بگی من میدونم و ازش توضیح بخوای

واقعا باهاش حرف بزنم جواب میده ؟

عقلم ب جایی خط نمیده 

فقط شماره نیس خیلی چیزا دیدپ ازش بهش شک داشتم الان مطمین شدم

واقعا باهاش حرف بزنم جواب میده ؟ عقلم ب جایی خط نمیده  فقط شماره نیس خیلی چیزا دیدپ ازش بهش ش ...

من نمیدونم حرف بزنی چی میشه والا شوهر شماااس  ولی قطعا باید حرف بزنی فرار نکن از حرف زدن

من نمیدونم حرف بزنی چی میشه والا شوهر شماااس    ولی قطعا باید حرف بزنی فرار نکن از حرف زدن

دوس وارم حرف بزنم اما شوهرم از اون ادماس ک انکار میکنه و دعوا میکنه 

باید یکاری کنم نتونه انکار کنه

2714