1147
44

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156

به دختره ثابت کنی؟ اونوخ برا چی؟ 

بشین با شوهرت صحبت کن دو نفری حلش کنین به نفر سوم پر و بال و اختیار وارد شدن تو زندگیتو نده اون قراره حذف بشه نه که تازه بری باهاش ارتباط برقرار کنی پررنگ بشه

هر داستانی دوطرف داره، یه طرفه به قاضی نرو!
انقد تو این سایت از خیانت مردا گفتن کلا ب مردا بد بین شدم🤦‍♀️

کلا به مردا بدبین نشو مردای ما اذیتمون نمیکنن برا همین تاپیک نمیزنیم  

کلا به مردا بدبین نشو مردای ما اذیتمون نمیکنن برا همین تاپیک نمیزنیم    

بعضی وقتا واقعا دارم میبینم ک دیگه شکاک شدمو بهش گیر میدم بس ک اینجا از مردا بد میگن☹ وگرنه اون بیچاره خیلی مظلوه😕😕

8
بعضی وقتا واقعا دارم میبینم ک دیگه شکاک شدمو بهش گیر میدم بس ک اینجا از مردا بد میگن☹ وگرنه اون بیچا ...

اگه واقغن رو رفتارت تاثیر میذاره نیا اینجا چه ارزشی داره زندگیتو برا مشکلات دیگران خراب کنی

به دختره ثابت کنی؟ اونوخ برا چی؟  بشین با شوهرت صحبت کن دو نفری حلش کنین به نفر سوم پر و بال و ...

ب نظر من خیانت هیچ جوابی جز ریدن ب دهن طرف نداره اگه خدایی نکرده خودت باشی میشینی باارامش حرف میزنی تا حلش کنی؟؟!؟؟!/😕👎

1167
ب نظر من خیانت هیچ جوابی جز ریدن ب دهن طرف نداره اگه خدایی نکرده خودت باشی میشینی باارامش حرف میزنی ...

این خانم اصلا مطمئن نیس قضیه چیه اول باید حرف بزنه تا مطمین شه خیانته بعدم آره سخته ولی من میشینم در موردش حرف میزنم یا با یه ملاحظاتی جبران میشه و حل میشه یا که برام حل نمیشه و تصمیم میگیرم جدا بشم

خلاصه تو همه حالات راه درست حرف زدن و شفاف کردن مسائل با همسر و با مشاوره نه با دختره !

ینی با حرف زدن حل میشه ؟چی بگم؟ نمیزنه زیرش؟

ببین تو با این مرد ازدواج کردی شریک زندگیته اگه اونقدری صمیمی و صادق نیستین که در مورد احساسات بدتون باهم حرف بزنین پس کار از ریشه خرابه یعنی چه بسا همین صمیمی و صادق نبودن کارو به اینجا رسونده

شما میگی من تو گوشیت این دخترو دیدم حس بدی دارم دوس دارم بدونم کیه و چجور ارتباطی باهاش داری؟ مسلما اگه با تهمت شروع کنی اونم تکذیب میکنه و دعوا میشه اما اگه بدون قضاوت مثل یه دانشمند که تحقیق میکنههه بری باهاش حرف بزنی و بعدم که به جواب سوالات برسی و بعدم اگه جواباش منطقی بود بپذیری و بدبین نشی اونم گارد نمیگیره

اگه فقط شماره دیدی و چیز دیگه ندیدی احتمالش زیاده که داری اشتباه فکر میکنی الکی هم از حرفای اینجا آتیشی نشو بری بزنی زندگیتو بپکونی!

1190