2733
2734
عنوان

شمال نياين

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 69 پست
وایییی با اینکه بارونه هوا عالیه هر چند من فردا میرم تهران ولی دیشب زیر همین بارون از رو آتیش پریدم& ...

شما شمالي؟عزيزم خونه ها رو سيل برده كجاي كاري

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
نیاین ما یکم نفس راحت بکشیم از دستتون

چه مهمون نوازی توووو😒

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما هم امسال میخواستیم بیایم. من تا حالا شمال نیومدم. البته با شوهرم بحثمون هم شده. فکر نکنم بیایم. حالا چه ماهی خوبه بیایم؟ کدوم شهر قشنگتره؟

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 
کدوم سمت؟؟؟ ما میخوایم بریم رشت

رشت تا جایی که میدونم برف بود...مازندران ک بارون و سیل بود...گلستانم برف و بارون شدید...الان بهتره امت سرده خیلی

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙
2731
واي نگو خيليا خونه هاشونو اب برده خيابابونا پره آبه بدبخت كرده كشاورزا و خونه دار را رو

در اين حد😱نهههه من منظوزم اينقدر نبود ايشالله اينجوري نشه دلم سوخت😓

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
بابامینا ویلا دارن رشت میگن تا دیروز خوب اومد امروز داره بارون میاد 

رشت و نميدونم ولي مازندران و گلستان افتضاحه.قائم شهر كه با قايق تو خيابونا ميرفتن😂😂😂

2738
آقا پس ما برگردیم دور بزنیم بریم جنوب دیگه 

هوا خرابه بارونه اصلا نميارزه.جنگل گلستان سيل بود خيلي از مسافرا گرفتار شده بودن

ايشالله بيشتر بياد عشق من برگرده زود☹️

یعنی سیل و بدبختی‌و آواره گی ما فقط برا عشق تو اونم با ما غرق میشه چون نمیشه رفت راه ها بسته

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
رشت و نميدونم ولي مازندران و گلستان افتضاحه.قائم شهر كه با قايق تو خيابونا ميرفتن😂😂😂

اره دیگ اخبارم داره میگه هی بیچاره مردم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2706