1421
1389
عنوان

شمال نياين

809 بازدید | 68 پست

من شماليم اگه از جونتون سير نشدين شمال نياين سيل و باد و بارونه هوام سرده اصلا نميشه از خونه بيرون رفت.از ما گفتن بوددد

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...

درو واکن اومدیم😁

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

ايشالله بيشتر بياد عشق من برگرده زود☹️

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!😎ميشه براي رسيدن من و عشقم به هم صلوات بفرستي ☹️❤️
1376

منم شمالم...درست میگه 😅تازه الان یکم بهتر شده دوروز پیش میرفتی تو خیابون آب تورو میبرد😂

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙

ویلامون بعد متل قو زنگ زدم 

گفتن هیچ خبری نیست...تمام شمال ک اینجوری نیست گلم....

نگو اینجور...غرب مازندران عالیه هنیشه م مشکلاتش کمتربوده

حالا دوروز تو تعطیل ا ت میخوان بیان مردم نیان😲

اللّهُمَ عَجِلْ لوَلیّکَ الفَرَج.💙💜💛💚
ايشالله بيشتر بياد عشق من برگرده زود☹️

واي نگو خيليا خونه هاشونو اب برده خيابابونا پره آبه بدبخت كرده كشاورزا و خونه دار را رو

1403
وایییی با اینکه بارونه هوا عالیه هر چند من فردا میرم تهران ولی دیشب زیر همین بارون از رو آتیش پریدم& ...

شما شمالي؟عزيزم خونه ها رو سيل برده كجاي كاري

نیاین ما یکم نفس راحت بکشیم از دستتون

چه مهمون نوازی توووو😒

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   

ما هم امسال میخواستیم بیایم. من تا حالا شمال نیومدم. البته با شوهرم بحثمون هم شده. فکر نکنم بیایم. حالا چه ماهی خوبه بیایم؟ کدوم شهر قشنگتره؟

از نماز و روزه کمک بگیرید و این دو سخت است مگر بر فروتنان.
کدوم سمت؟؟؟ ما میخوایم بریم رشت

رشت تا جایی که میدونم برف بود...مازندران ک بارون و سیل بود...گلستانم برف و بارون شدید...الان بهتره امت سرده خیلی

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙
واي نگو خيليا خونه هاشونو اب برده خيابابونا پره آبه بدبخت كرده كشاورزا و خونه دار را رو

در اين حد😱نهههه من منظوزم اينقدر نبود ايشالله اينجوري نشه دلم سوخت😓

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!😎ميشه براي رسيدن من و عشقم به هم صلوات بفرستي ☹️❤️
1424